امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره 1 تکمیل ظرفیت=>با نمره کل 5835 رشته برنامه ریزی شهری ترتیب شهرها رو چطوربنویسم
سلام قبلا هم در سایت اعلام کرده بودم که به پیام هایی که میتونه مشکل تعدادی از دوستان شما را حل کنه به صورت پیام خصوصی جواب داده نمی شود

مشاوره یکی از اعضای سایت:

یه سوال دارم... میشه بهم کمک کنین؟
من با نمره کل 5835 رشته برنامه ریزی شهری ترتیب شهرها رو چطوری بنویسم ؟
1- علوم و تحقیقات قزوین
2- علوم و تحقیقات شهرقدس
3- علوم و تحقیقات بروجرد
4- علوم و تحقیقات مرکزی
فقط همین چهارتا رو می تونم بنویسم؟
خواهشا" کمکم کنید

لطفا کمک کنید....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط farin00 ، translator
من به این دوستمن به صورت پیام خصوصی کمک کردم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farin00
سلام من برنامه ریزی شهری همدان شرکت کردم ترازم:5000 رتبم:112 شده خواهش می کنم کمکم کنید که واسه تکمیل ظرفیت انتخاب اولمو بزنم بروجرد یا قزوین؟تراز بروجرد چنده؟خواهش می کنم زود جواب بدید چون سوال خیلیاست و وقت کمه ممنونتون می شم18

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,050 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: pishrurbanist
      منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,149 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: M.Noori
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,162 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,514 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: century21
      تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,507 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,474 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,435 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,044 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,152 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,792 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: شیلان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان