امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این چیز زرد که عنوانش جدیدترین های ایران شهرسازه رو بردارید بابا چیه اون بالا
با سلام .به مدیریت محترم پیشنهاد میکنم یه کم جلوی شتاب سایت به سمت تبلیغاتی شدن رو بگیرید.تبلیغات زیاد خسته کننده است ضمن اینکه همه مخاطب اون نیستن. مخصوصا این مستطیل زرده چیه بسته هم نمیشه. میشه کاریش کرد که هرکی دید بتونه ببندش برای همیشه .هم دیده هم دوباره مزاحمش نیست.اینا گفتم چون سایت ارزشش بیشتر از ایناست .
آخرین ارسال های من :

يك روز رسد ، شادي به اندازه ي كوه

يك روز رسد ، غمي به اندازه ي  دشت

افسانه زندگي چنين است عزيز

در سايه كوه بايد از دشت گذشت
پاسخ
 سپاس شده توسط sara: arch87 ، Ƒanos ، elham90 ، ayor ، داوین ، Elham.A
daghiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiighan movafegham. hadeaghal tori bashe ke beshe bebandisham behtar az halast.
آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، ayor
سلام تشکر از شما

فقط برای مهمانان و اعضای عادی سایت قابل دیدن هست و برای بقیه گروهها حذف شذ.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، elham90 ، sara: arch87
و جهت اطلاع شما و بقیه دوستان هم میرسانیم که تبلیغات را از 14 مهر در سایت کاملا حذف میکنیم تا هم سرعت سایت بیشتر شود و هم اینکه تبلیغات کمتر

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، داوین ، .Utopia ، Ƒanos ، Elham.A ، naeim_architect
افرین اقای دهقان به این میگن تصمیم خوب من میخوام سایت مثل روز اول بشه و دیگه تبلیغاتی نشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اما تبلیغات کمکی برای بهتر شدنه سایت است و هزینه اون وقتی برای سایته پس به بهتر شدن کمک میکنه.به نظر من وقتی مرتبط با هدف سایت باشه اشکالی نداره.مثل معرفی کلاسها.البته این موضوع باید جانبی باشه و نه حذف کامل.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صحبت های یک عضو بعد از دوری از سایت و بازگشت مجدد alireza 0 1,519 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,180 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,094 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  آقای دهقان می شه سریع مراجعه کنید به این تاپیک s1s2s3 9 5,616 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  دوستانی که تمایل دارند در ختم قرآن هفتگی سایت شرکت کننداعلام آمادگی کنند FA.ARDAKANI 2 2,589 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Elham.A
  لطفا به این موارد هم توجه کنید. IranOKB.com 3 3,132 ۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان