امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری
سلام بچه ها کسی کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهریو داره؟؟؟من خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم!!!!اگه کسی از دوستان این کتاب رو داره لطفا قرار بده که بتونیم استفاده کنیم.ممنونم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
نویسنده این کتاب چه کسی هست؟

(۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۱:۳۸ صبح)فروغ رحیمی فرد نوشته است: سلام بچه ها کسی کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهریو داره؟؟؟من خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم!!!!اگه کسی از دوستان این کتاب رو داره لطفا قرار بده که بتونیم استفاده کنیم.ممنونم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام و عرض ادب
ذوست عزیز من نسخه لاتین اش رو برات گذاشتم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r
    (۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۲:۲۳ عصر)saminta نوشته است: سلام
    نویسنده این کتاب چه کسی هست؟

(۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۱:۳۸ صبح)فروغ رحیمی فرد نوشته است: سلام بچه ها کسی کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهریو داره؟؟؟من خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم!!!!اگه کسی از دوستان این کتاب رو داره لطفا قرار بده که بتونیم استفاده کنیم.ممنونم...
    نویسندش کارمونا و ترجمه کامران ذکاوت هستش

پاسخ
    من کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری رو تازه خردیم. حجم کتاب خیلی زیاده (حدود600 صفحه )است. اگر قسمت خاصی رو احتیاج دارید بفرمایید تا براتون عکس بگیرم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    سلام آقا شهریار اگه ممکنه فصل چهارم کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری رو(بعد اجتماعی) برام عکس بگیرین. واقعا ازتون ممنون میشم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      فصل 4 . خوانش مفاهیم طراحی شهری. بعد اجتماعی

فایل‌(های) پیوست شده
      .rar   1.rar (اندازه: 6.19 MB / تعداد دفعات دریافت: 277)
      .rar   2.rar (اندازه: 5.77 MB / تعداد دفعات دریافت: 167)
      .rar   3.rar (اندازه: 5.38 MB / تعداد دفعات دریافت: 119)
      .rar   4.rar (اندازه: 6.05 MB / تعداد دفعات دریافت: 127)
      .rar   5.rar (اندازه: 6.24 MB / تعداد دفعات دریافت: 145)

پاسخ
       سپاس شده توسط foroogh.r ، alireza ، elham90 ، dely_sh ، wimifire ، AZ!N ، atelieahjam
      سلام با سپاس فراوان از شهریار عزیز. واقعا بهش نیاز داشتم. انشاا... بتونم جبران کنم.یاشا سنی.

پاسخ
       سپاس شده توسط shahryar
      (۱۳۹۱-۹-۹، ۱۰:۰۶ عصر)shahryar نوشته است: فصل 4 . خوانش مفاهیم طراحی شهری. بعد اجتماعی

سلام تشکر
      10000 امتیاز اهدا شد.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط elham90
      (۱۳۹۱-۸-۲۲، ۰۸:۳۸ صبح)shahryar نوشته است: من کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری رو تازه خردیم. حجم کتاب خیلی زیاده (حدود600 صفحه )است. اگر قسمت خاصی رو احتیاج دارید بفرمایید تا براتون عکس بگیرم.

سلام خسته نباشی و خیلی ممنون از لطف و زحمتی که کشیدین میشه لطف کنید تا اخر فصل دو را هم عکس بگیرید ممنونتون میشم.
      کتاب چه قیمته؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          درخواست غیر رایگان کتاب سیر اندیشه ها moni_utopia 0 14,357 ۱۳۹۶-۸-۱۵، ۰۴:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: moni_utopia
          درخواست پی دی اف کتاب افرینش مکان پایدار و منظر الگو فرایند zeitoone_2000 1 792 ۱۳۹۵-۶-۲۶، ۰۲:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          درخواست رایگان خلاصه کتاب شهرهای فردا پیتر هال hero 0 1,120 ۱۳۹۵-۱-۲۷، ۰۳:۰۸ عصر
        آخرین ارسال: hero
          کتاب ابعاد طراحانه برنامه ریزی شهری elham90 2 3,728 ۱۳۹۴-۳-۲۴، ۰۹:۱۳ صبح
        آخرین ارسال: mahnaz ad
          درخواست کتاب تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر - فوری Avril256 1 2,269 ۱۳۹۴-۲-۹، ۰۶:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: fofi sharifi
          درخواست کتاب خانه، فرهنگ، طبیعت . kiana7822 13 10,903 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۳:۵۵ عصر
        آخرین ارسال: Zepres
          کتاب «طراحی فضای شهری، نگرشی بر فرآیندی اجتماعی و مکانی» kiana7822 1 1,507 ۱۳۹۴-۲-۶، ۱۲:۳۱ صبح
        آخرین ارسال: haydariyan
          درخواست کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر f.a.t.e.m.e.h 0 1,821 ۱۳۹۳-۱۲-۲۷، ۰۹:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: f.a.t.e.m.e.h
          درخواست کتاب و یا جزوه برای درس نقشه کشی ساختمان های بتنی سعیده66 4 4,075 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          کتاب حق به شهر ,ریشه های شهری بحران های مالی از دیوید هاروی واندی ری فیلد , ترجمه خسر alireza 1 1,687 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۷:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان