امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه درک و بیان محیط شهری...
سلام.با یک دنیا عذرخواهی برای دیرشدن و بد قولی...این جزوه درس درک و بیان خودم هستش با دست خط خودم...استاد مهران گومه بسیار خوب و با تسلط این درس رو تدریس کردند که ازشون تشکر میکنم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   jozvee.pdf (اندازه: 13.26 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,291)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، dely_sh ، urbanist 88 ، rezvan87 ، archiman ، saeed nasiri majd ، Brightness ، ffn_343 ، elham90 ، haydariyan ، kiana7822 ، bahareh. ، atria ، atelieahjam ، shaghayegh_66
ma ham az shoma mamnounim.
cheghad ham khosh khat v khana

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، atelieahjam
سلام
ممنون ولی برای من باز نشد
البته منم این جزوه رو دارم
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
Rainbow 
ممنون از لطفتون چشماتون خوش خط می بینه5
از کجا؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
ببخشید این استاد گومه که میگید ، کجا تدریس میکنن ؟ ممنون بابت مطلب و جزوه خوبتون . دست خط عالی !
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۱-۹-۲، ۰۵:۵۱ عصر)milad93 نوشته است: ببخشید این استاد گومه که میگید ، کجا تدریس میکنن ؟ ممنون بابت مطلب و جزوه خوبتون . دست خط عالی !
    دانشگاه آزاد ملایر و آزاد همدان
    فوق لیسانس طراحی شهری هستند از دانشگاه شهید بهشتی

پاسخ
     سپاس شده توسط S.M.Far ، atelieahjam
    (۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۹:۱۴ عصر)rezvan87 نوشته است: سلام
    ممنون ولی برای من باز نشد
    البته منم این جزوه رو دارم

سلام...ضمن تشکر از مدیریت سایت برای بالا رفتن میزان آپلود ....فایل اصلی و خارج از زیپ با فرمت PDF جایگزین شد برای راحتی دانلود....س.ح.ا.ب

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، atelieahjam
    ممنون از شما و استاد گومه ی عزیزم
    آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
    پاسخ
    البته الان دیگه فکر نکنم استاد گومه مقطع کارشناسی آزاد همدان تدریس کنن. مقطع ارشد رو نمیدونم....

ممنون بابت جزوه. من هم جزوه دکتر ذاکر رو دارم دوستان تمایل داشتن تا اسکن کنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
      تا اونجایی که من میدونم... همچنان تدریس دارن تو واحد همدان...ولی کمتر....راستی اگه رضایت دارین و خوب بود اعلام نظر کنید تا بقیه جزواتم رو قرار بدم....خطم خوبه؟3
      5

پاسخ
       سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 24/بهار 1393 Sahab 0 1,615 ۱۳۹۳-۴-۱۸، ۰۸:۰۷ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 23/زمستان 1392 Sahab 0 1,421 ۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۵۱ عصر
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 22/پاییز1392 Sahab 0 1,580 ۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۵۱ عصر
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 21/تابستان 1392 Sahab 0 1,591 ۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۵۰ عصر
        داغ ::دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 20/بهار 1392 Sahab 1 1,782 ۱۳۹۲-۵-۴، ۰۳:۲۳ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 19/زمستان 91 Sahab 0 1,560 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۱۵ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 18/پاییز 91 Sahab 0 2,048 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۱۳ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 16/بهار 91 Sahab 0 1,399 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۱۱ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 15 Sahab 0 987 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۰۴ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره14 Sahab 0 1,432 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۰۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان