امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز-نظرات خود را هم بگذارید
به نام او که هر چه داریم از اوست
آنچه در پیش روی شماست حاصل تلاش شبانه روزی خانم مهندس علی بیک و آقای مهندس صادقپور می باشد و سهم خود را در این شماره بسیار ناچیز میبینم . بزودی و با کمک مدیران فصلنامه تیمی متخصص از اساتید و دانشجویان و فارغ التحصیلان تشکیل خواهد شد و این هیئت با تمام قدرت شماره های بعدی را اداره خواهند نمود. امیدواریم شماره های بعدی فصلنامه با کمک همه شما اساتید و مهندسین و دانشجویان پربارتر از شماره های اول و دوم باشد و برسیم به آن روز که فصلنامه از نظر بار علمی در سطح بالایی قرار گیرد .
سایت ایران شهرساز در گامهای بعدی موارد زیر را در دست اقدام دارد:
-مشاوره فرد به فرد با رتبه 1 کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری
-آزمون های حضوری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری در مقطع ارشد
-کلاسهای آنلاین مجازی اسکیس توسط رتبه های یک رقمی در گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری
و....
کارهای انجام شده:
-5 دوره آزمون های آنلاین گرایش برنامه ریزی شهری با مدیریت رتبه 1 کنکور سراسری 1391 مهندس اسفندی
-5 دوره آزمون های آنلاین گرایش طراحی شهری با مدیریت رتبه6 کنکور سراسری 1391 مهندس سامینتا
-1 دوره آزمون آنلاین معماری با مدیریت مهندس علی آبادی رتبه دو رقمی کنکور سراسری 1391
-تدریس دروس مهندسی شهرسازی
-تالار پرسش و پاسخ
-تالاردرخواست از اعضا و دانلود از سایت های معتبر خارجی توسط مدیران سایت
-تشکیل گروههای شهرسازی بیش از 50 دانشگاه کشور و فعالیت اعضا
-و دهها کار دیگر
لازم میدانیم از اساتید بزرگ شهرسازی دکتر شیعه و دکتر جمالپور و دکتر لطیفی و ... که نظرشان را در مورد فصلنامه ایمیل نمودند تشکر و قدرانی خود را به جا آوریم . همین جا لازم میدانم از زحمات مهندس علی بیک و مهندس صادقپور و مهندس بنی هاشمی تشکر و قدردانی کنم و مطمئنا بدون همت آنها فصلنامه نمی توانست موفق باشد. به امید موفقیت همه شما منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم شما میتوانید با مدیران فصل نامه در سایت در ارتباط باشید. از مدیران شرکت ها و موسسه ها تقاضا داریم برای حمایت از جامعه مهندسین شهرساز آگهی های خود را به ایمیل فصلنامه ارسال کنند.
با تقدیم احترام علیرضا دهقان
مدیران فصل نامه:
مهندس الهام علی بیک
مهندس حسین صادق پور
مهندس ابوذر بنی هاشمی

بعداز دانلود فایل زیپ را باز کرده و با مرورگر کروم(ترجیحا) فایل index.htmlرا باز کنید.

.zip   faslname shomare 2 iranshahrsaz-sal avval-www.iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 11.7 MB / تعداد دفعات دریافت: 6,406)
[تصویر:  moshkel_tik.png] دانلود شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز با فرمت pdf
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Elham.A ، URBAN 98 ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، MHAKBARI ، soheilarch ، .Utopia ، shahrsaz21 ، dely_sh ، elham90 ، godonly. ، yaser seraj ، Mohsenurbanism ، smsyazdan ، Shahrsaz67 ، darban ، Saeedm ، farza ، Brightness ، kasrak ، froghirad ، somita ، lofra ، atoosa.marzban ، dementor ، shokri ، amir_33 ، century21 ، sagharsaraeian ، صادقی_1045 ، rezvan87 ، sabz.abi63 ، fari90 ، باپوک ، soheila t ، فرزانه آهاری ، nely ، sepidam
با سلام خدمت مهندسین گرامی

با تشکر از مهندسین گرامی خانم مهندس علی بیک و آقای مهندس صادقپور113

به نظرم طراحی جالبی داره. ولی یه ایراد کوچولو داره. صفحات به صورت جدا هستن یه صفحه سمت راست باز میشه صفحه بعد سمت چپ و فضای ما بین خالی... با چند مرورگر هم امتحان کردم با همه همین جور بود.

بازم تشکر می کنم از زحمات مهندسین گرامی
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، Sadeghpour ، Elham.A ، alireza ، MHAKBARI ، .Utopia ، dely_sh ، somita ، century21 ، sajjad321
عالی بود!!!
از همه کسانی که برای حصول فصلنامه زحمت کشیدند،تشکر میکنم.موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، alireza ، MHAKBARI ، Sadeghpour ، somita ، century21
ضمن سلام و تشکر از مدیریت محترم سایت
شماره دیگری از ایران شهرساز تقدیم همه ی شما
به نوبه ی خودم از همه ی کسانی که مارو تنها نگذاشتند سپاسگذارم به خصوص از همکاران این شماره
خانم مرزبان ، عسگرمکی ، رمضانی ، متولی ، اکبریان و آقایان بنی هاشمی ، کارگر ، رستمی نیا ، غانمی
والخصوص مهندس صادقپور تشکر ویژه دارم.
امیدوارم این لطف و محبت شما در شماره های بعدی هم ادامه داشته باشه
امیدواریم از این شماره هم لذت ببرید!!!
با تشکر
عضو کوچک فصلنامه
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، .Utopia ، URBAN 98 ، MHAKBARI ، Sadeghpour ، somita ، atoosa.marzban ، FaTyJo0oN ، century21
سلام
واقعا از زحماتتون ممنونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Elham.A ، alireza ، MHAKBARI ، Sadeghpour ، somita ، century21
    سلام
    واقعا عالیه هیچی نمیتونم بگم

از همگی بخصوص خانم مهندس علی بیک و اقای مهندس صادقپور و مهندس بنی هاشمی بی نهایت تشکر میکنم

کاملا مشخصه که وقت گذاشته شده

و همچنین از پشتیبانی و زحمات مهندس دهقان

من که لذت بردم

ضمنا فاصله ای که مابین صفحات گزارش شده در سیستم من اینطور نبود و بی اشکال بود

در اسرع وقت کامل میخونم و بیشتر بهره می برم

با تشکر 113
    آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Elham.A ، .Utopia ، URBAN 98 ، MHAKBARI ، Sadeghpour ، somita ، century21
    سلام و تشکر از استقبال خوبتان برای شماره دوم

اعضایی که دانلود نموده اند حتما فردا برای دانلود فصل نامه با کیفیت بالاتر و ایرادات رفع شده جزیی به همین تاپیک مراجعه کنند.

با تشکر تیم مدیریتی فصل نامه ایران شهرساز

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، MHAKBARI ، Elham.A ، Sadeghpour ، somita ، century21
    دستتون درد نکنه
    واقعا از اون چیزی که انتظار داشتم سطحش خیلی خیلی بالاتر بود
    حالا که فکرشو میکنم میبینم واقعا ارزششو داشت این همه انتظار113
    آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
    پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI ، alireza ، Elham.A ، Sadeghpour ، somita ، century21
    خيلي ممنون و حسابي خسته نباشيد به :

مهندس الهام علی بیک
    مهندس حسین صادق پور
    مهندس ابوذر بنی هاشمی

اين فصلنامه واقعا عالي بود ، مطالب واقعا كامل و مفيد هستند.ازتون ممنونم.

از مهندس دهقان هم براي پشتيباني فصلنامه به عنوان مدير سايت كمال تشكر رو دارم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Mohsenurbanism ، Elham.A ، Sadeghpour ، sepidam
    سلام

81 دانلود+1 لینک دانلود در وبلاگ

در کمتر از چند ساعت از انتشار

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI ، Sadeghpour ، somita ، century21 ، YouSef_YAS

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود نسخه pdf فصلنامه ايران شهرساز با كيفيت بالاتر Sadeghpour 14 13,908 ۱۳۹۱-۹-۲۶، ۱۲:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: Marjanjp
      منتشر شد=>>شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز در تاریخ 23 آبان 1391 alireza 4 2,754 ۱۳۹۱-۸-۲۳، ۰۶:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان