امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب فرم فضا نظم به زبان انگلیسی
لینک های دانلود این کتابو گذاشتم چون حجم زیادی دارن نتونستم اپلود کنم.منبع شارنامه
[تصویر:  architecture-formspace-and-order-sharnam...custom.jpg]
کتاب در قالب دو فایل فشرده ارائه شده است و مجموعا حجمی نزدیک به ۲۰۰ مگابایت دارد. پس از دانلود هر دو قسمت، آنها را کنار هم قرار دهید و از حالت فشرده خارج کنید.
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
سپاس
ممنون میشم قسمت اول را یک بار دیگر بذارین
لینکش خراب شده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI ، parasto_gh

فرمت :PDF /// تعداد صفحات:۴۴۷/// زبان : انگلیسی
    این کتاب یک مرجع بصری بسیار عالی در رابطه با معماری می‌باشد. برای بیش از سی سال، کتاب مصور و ارزشمند “معماری؛ فرم، فضا و ترتیب” مقدمه‌ای کلاسیک برای واژگان اساسی طراحی معماری بوده است.
    این کتاب که نسخه سوم از این مرجع ارزشمند می‌باشد به‌طور کامل به‌روزرسانی شده و شامل بخش‌های گسترده‌ای در ارتباط با نور، چشم‌اندازها، کد ساختمان، عوامل محیطی، و نمونه‌های معاصر می‌باشد.
    این مرجع کلاسیک تصویری کمک می‌کند تا هم دانش‌آموزان و هم معماران درحال تمرین اصول اولیه طراحی معماری را بیاموزند و نحوه ترتیب فرم و فضا را بررسی نمایند.
    پروفسور Francis D. K. Ching با نگاهی دقیق و عملی ارتباط بین عناصر بنیادین معماری را در طول اعصار و در سراسر مرزهای فرهنگی به بحث و بررسی گذاشته و با ایده‌های ارزشمند خود مخاطبینش را تشویق می‌نماید تا نگاهی انتقادی به محیط داشته و درکی عمیق از معماری پیدا کنند.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، saminta

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مفهوم حس تعلق به مکان و عوامل تشکیل دهنده ان dementor 0 2,200 ۱۳۹۱-۹-۲۳، ۰۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: dementor
      دانلود نشریه الکترونیکی اباد نامه dementor 5 3,224 ۱۳۹۱-۹-۱۰، ۱۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود مقالهزیبا شناسی منظر خیابانهای تهران dementor 0 1,633 ۱۳۹۱-۹-۱۰، ۰۴:۴۸ عصر
      دانلود مقاله مدیریت شهری و شهر خلاق dementor 0 5,804 ۱۳۹۱-۹-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
      دانلود شماره سوم مجله الکترونیکی ابادنامه dementor 0 1,083 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۱۸ عصر
      دانلود مجله الکترونیکی اباد نامه شماره 2 dementor 0 1,334 ۱۳۹۱-۹-۸، ۰۱:۲۵ عصر
      دانلود مجله الکترونیکی ابادنامه شماره1 dementor 0 1,265 ۱۳۹۱-۹-۸، ۰۱:۱۳ عصر
      دانلود کتاب تئوری شکل شهر کوین لینچ به زبان اصلی dementor 7 6,232 ۱۳۹۱-۹-۷، ۰۱:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: googoory4
      مشاهده کتاب mission,inc:the practitioners guide to social enterpriseکوین لینچ dementor 0 952 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۱۰ عصر
      مشاهده کتاب what timi is this placeکوین لینچ dementor 0 1,033 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان