امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوک بر بچه های پردیس علوم تحقیقات وارد شد مدرک معادل صادر میشود ورودی های 91
واقعا بچه های علوم تحقیقات زنجان شوک زده شدن وقتی این خبر را شنیدن یکی از استادامون که تو علوم تحقیقات هم تدریس میکنه روز چهارشنبه این را به ما گفت و اگر چنین چیزی بشه اصلا دیگه ادامه تحصیلشون تو دکترا میسر نیست البته الان هنوز مشخص نیست که ایا این خبر فقط مربوط به پردیس میشه یا واحدهای علوم تحقیقات را هم در بر میگیره
ولی انچه مسلم است اینه که تمام ورودهای 91 پردیس علوم تحقیقات و شاید واحدهای علوم تحقیقات مدرک معادل میگیرن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
براي كليه رشته ها؟
مطمعني صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
(۱۳۹۱-۹-۱۷، ۰۳:۲۷ عصر)JiLa نوشته است: براي كليه رشته ها؟
مطمعني صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

بله دوست عزیز در مورد پردیس که 100 درصد خبر درسته اما واحدها را فعلا خبر ندارم

پاسخ
مطمعنید؟؟؟من بروجرد میخونم...ناراحت شدم.خوب از اول اطلاع میدادن؟؟؟
آخرین ارسال های من :

انسان همان میشود که به آن فکر میکند 16 15 . . .
line: lizalil
پاسخ
لطفا هر خبری ک اعلام میشه منبع موثق اعلام بشه بارها شاهد بودیم صرف صحبت یک نفر ملاک نیس
در ارسال تاپیک های خود اگر منبع موثق دارید اعلام کنید و بارها اعلام شده از ب تشویش کشیدن و ذکر اخبار بدون منبع موثق اجتناب کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JiLa ، 0RKIDEH
همنطور كه مهندس عرض كرد اگه منبع معتبري كه حرف شمارو تعيد ميكنه دارين لطفا توسايت قرار بدين اگه از اين واون شنيدين لازم نيس فكر بچه ها رومشغول كنين 68

پاسخ
باشه منبع خبری را هم می گم روز سه شنبه یا دوشنبه بود که در خبر شبانگاهی این مورد اعلام شد که بچه های پردیس علوم تحقیقات مدرک معادل میگیرن حتی روز پهارشنبه یکی از اساتید ما که در علوم تحقیقات تدریس میکنه این خبر را هم به ما داد

در ضمن نمیدونم چرا من هر وقت چیزی میگم همه اعتراض میکنند بابا من خبرتون میکنم که برید اعتراض کنید و دوستانی که خبر ندارند به فکر باشند واقعا ادم حقیقت را بگه جو را خراب کرده نمیدونم این مهندس elham چرا همیشه در مورد من اینگونه قضاوت میکنه باور نمیکنید زنگ بزنید پردیس ها ما را باش داریم به کی اصلاع رسانی میکنیم مگه منبع از خبر شبانگاهی و اساتید خود دانشگاهها دیگه چی میخواید نه کنه روزنامه را هم میخواید

پاسخ
منم این موضوع رو شنیدم و این فقط شامل پردیس ها میشه
خیلی وقته که این موضوع رو گفتن
البته منم منبع موثق که بخوام بگم ندارم ولی 2 ماه دانشگاه ما هم درگیر این موضوع بود
منم این موضوع رو شنیدم و این فقط شامل پردیس ها میشه
خیلی وقته که این موضوع رو گفتن
البته منم منبع موثق که بخوام بگم ندارم ولی 2 ماه دانشگاه ما هم درگیر این موضوع بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
سلام نگران نباشید من از اخبار شنیدم که مدرک معادل داده نمیشه5

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    تاریخ انتشار:
    ۱۴ آذر ۱۳۹۱

گزارش ایسنا،
    دکتر فرهاد دانشجو در نشست هم‌اندیشی استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت مدارک دانشجویان واحدهای علوم و تحقیقات شهرستان‌ها، گفت: در سنوات گذشته مجوز پذیرش دانشجو و راه‌اندازی رشته برای این واحدها دریافت نشده بود اما تسهیلات ویژه مجوز این رشته‌ها برای یکی، دو سال گرفته شد تا دانشگاه‌ بتواند شاخص‌های لازم را برای این واحدها کسب کند.
    وی با بیان اینکه واحدهای علوم تحقیقات دانشگاه آزاد از این پس با عنوان پردیس فعالیت می‌کنند، افزود: چنانچه دانشجویان این واحدها موفق به پایان تحصیل شوند مدرک علوم تحقیقات خواهند گرفت و این مدرک همان اندازه اعتبار دارد که سایر مدارک در کشور اعتبار دارند.

دانشجو ادامه داد: البته نام پردیس برای دانشجویانی که از قبل قبول شده‌اند در مدرک قید نمی‌شود اما دانشجویان جدید از سال جاری به دلیل اینکه با نام پردیس در مراکز علوم و تحقیقات ثبت‌نام کرده‌اند این عنوان در مدرکشان قید خواهد شد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نشست تجربه سکونتگاه های غیر رسمی haydariyan 0 1,314 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۷:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      فراخوان اولین کنگره بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی - دی 93 haydariyan 14 5,888 ۱۳۹۳-۲-۱۹، ۱۱:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      سلسله نشست‌های نوسازی شهری – نشست هشتم haniye_s 0 1,448 ۱۳۹۲-۱۰-۱۸، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: haniye_s
      اصول و معیارهای طراحی توقفگاه های عمومی در شهرهای امریکا haniye_s 0 1,189 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۰:۱۷ عصر
      نمايشگاه عكس پنجره‌های روستايی "ناگشوده باز" haniye_s 0 958 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۱:۵۵ صبح
      انتشار کتاب بنیان های طراحی در زیباسازی شهری haniye_s 0 1,589 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۰۶:۲۴ عصر
      درس گفتارهایی در زمینه های ارزش، بافت، فضا، نقطه و نور haniye_s 0 1,275 ۱۳۹۲-۱۰-۴، ۰۶:۰۴ عصر
      پیش درآمدی بر هم اندیشی فرهنگ و هنر آشوری haniye_s 0 1,128 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۰۹:۳۰ عصر
      سلسله نشست های نوسازی شهری ماراویا 0 1,703 ۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      مجموعه سه جلدی کتاب‌های مدیریت شهری saeed nasiri majd 0 2,033 ۱۳۹۲-۵-۴، ۱۲:۴۴ صبح
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان