امتیاز موضوع:
  • 83 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال اسکیس کارشناسی ارشد طراحی شهری-شماره3
دانشجویان کارشناسی معماری و شهرسازی که خود را برای آزمون کارشناسی ارشد طراحی شهری آماده می نمایند،

می توانند قدرت دست خود را با اسکیس های سال های قبل این آزمون محک بزنند:

دانلود کنید:

.zip   iranshahrsaz.com3-1,2.zip (اندازه: 370.84 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,326)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 3pid.b ، یامین ، deldar ، asghar67 ، baghlani ، masir ، خانم معمار ، rahimi_s ، اندیشه ، omido ، shahryar ، isatis92 ، zeba ، A S H K A N ، arch111 ، banoo ، mahzad ، m.mohammadzadeh ، BlueBoyZone
با تشکر از زحماتتون!
ولی من فایلی نمی بینم!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام

naqshe bana عزیز

پوزش منو بپذیر به روز شد منتظر شما هستم موفق باشید.

پاسخ
     سپاس شده توسط naqshe bana ، خانم معمار
    با سپاس.
    اگر دسترسی دارید اسکیس هاشو (جوابهای برتر) رو هم بگذارید .ممنون میشم.:blush:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        فروش ویژه جزوه ویژه آزمون مرحله دوم طراحی شده توسط رتبه1 با کرکسیون amirurban 0 1,417 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۵:۱۳ صبح
      آخرین ارسال: amirurban
        نمونه اسکیس رتبه ی 28 کارشناسی ارشد معماری 93 ehsan00098 1 4,100 ۱۳۹۴-۲-۱۱، ۰۷:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        اسکیس طراحی شهری دکتر صدیق محمد2014 2 5,502 ۱۳۹۳-۵-۲۸، ۰۲:۵۹ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال اسکیس کارشناسی ارشد طراحی شهری-شماره 5 alireza 3 5,687 ۱۳۹۲-۷-۱۲، ۱۲:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: neda_s1991
        سوال اسکیس کارشناسی ارشد طراحی شهری-شماره 4 alireza 1 3,753 ۱۳۹۲-۷-۱۲، ۱۲:۰۷ عصر
      آخرین ارسال: neda_s1991
        سوال اسکیس کارشناسی ارشد طراحی شهری-شماره 1 alireza 2 4,814 ۱۳۹۲-۶-۱۸، ۰۶:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: مهری قنواتی
        چند نمونه اسکیس تصحیح شده در کنکور طراحی شهری shahryar 0 3,483 ۱۳۹۱-۵-۲۵، ۰۶:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: shahryar
        سوال اسکیس کارشناسی ارشد طراحی شهری-شماره 7 alireza 1 4,605 ۱۳۹۱-۴-۴، ۰۳:۵۵ عصر
      آخرین ارسال: مهساM
        سوال اسکیس کارشناسی ارشد طراحی شهری-شماره 6 alireza 1 3,742 ۱۳۹۱-۴-۴، ۰۳:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: maj5
        مجموعه ای از بهترین فونت ها برای اسکیس behzad_my 0 7,420 ۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۲:۲۱ صبح
      آخرین ارسال: behzad_my

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان