امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط بورس دکتری
سلام دوستان اینجا کسی هست که در رابطه با بورس دوره ی دکتری آزاد اطلاعات داشته باشه

من ارشد طراحی شهری هستم معدل کلم 19.10 هست.می خوام از شرایط بورس( نه دکتری بدون آزمون) که لازمه ی اون تعهد چند سال تدریسه استفاده کنم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم نمی دونم باید از دانشگاه خودمون اقدام کنم یا درخواستمو به دانشگاهی که دکتری رشتمو داره ببرم کلا هر اطلاعاتی در این رابطه دارین ممنون میشم کمکم کنین
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
یعنی واقعا کسی اطلاعی نداره :(

پاسخ
تا آنجا که من اطلاع دارم شرایط را از دانشگاه خودتان بپرسید که آیا سهمیه دارد یا نه.
در هر صورت بورسیه تحصیلی باید در دانشگاه مبدا یا هر دانشگاهی که نیاز به مدرس در این رشته داشته باشد حداقل معادل سنوات تحصیلیتان تدریس کنید و اینطوری احتمال هیئت علمی شدن شما بیشتر میشود.که پس از قبولی برای این امر باید اقدام کنید.
قبولی دکتری با معدل با بورسیه متفاوت است.با معدل شما علاوه بر کنکور یک گزینه دیگری دارد که بسته به تعدادی که میخواهند مثلا علوم تحقیقات 3 نفر با معدل بگیرد امکان دارد قبول شوید و یک گزینه دیگر هم این است که دانشگاه خودتان معرفی کند به دانشگاه مقصد که باید به دانشگاهتان مراجعه کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822
البته در هر صورت مصاحبه وجود دارد

پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822
ممنونم از راهنماییتون

پاسخ
بعد از قبولی باید اقدام کنید.البته در مراحل ثبت نام هم امکان ثبت وجود دارد.در دفترچه پارسال هم تا آنجا که یادمه به انتخاب خود دانشگاه آزاد به هر شهری ممکن بود فرستاده شوید.باز هم از دانشگاهتان بپرسید از قسمت فارغ التحصیلان.

پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان