امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک پیشنهاد برای ارتقا سایت
من میگم بیاید یک مسابقه برای سایت گذشته بشه هر دو روز یک بار به کاربرانی که بیشترین ارسال و فعالیت را داشته اند عضویت ویژه تعلق بگیره ( به سه نفر اول ) اگه این کار تا چند ماه ادامه داشته باشه هم اعضای ویژه زیاد میشه و هم مطالب سایت با توجه به اینکه مرحله دو هم درپیشه همه فعالیت خواهند کرد و گوش به زنگ هستن اگه با پیشنهاد من موافقت بشه باید سریع اجا بشه چون میدونید امتحان مرحله دو شروع بشه و پاین به پذیره همه اعضا به خواب زمستانی میرن و سایت را ول میکنند دوستان نظر بدید که اقای دهقان هم بپذیره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط نعیمه حیدری ، dementor
به نظرم هر دوروز یک بار خیلی زوده
اینطوری همه اعضای ویژه میشن
بعدم ما اگر فقط موضوع ارسال باشه خوب هستن کسایی که به تکراری بودن یا نبودن موضوعات دقت نمیکنن و فقط ارسال میکنن که اعتبارشون بره بالا
آخرین ارسال های من :

شهرمن
    من به تو می اندیشم
    پاسخ
     سپاس شده توسط dementor
    سلام . من با مسابقه خیلی خیلی موافقم . یه مسابقه ی منظم .
    آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
      " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
      پاسخ
       سپاس شده توسط dementor

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,597 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,103 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
      آخرین ارسال: 6zahra9
        می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,847 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: Masih
        دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,070 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: s1s2s3
        هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1 2,170 ۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: sardarekord
        سوالی درمورد پروپوزال پایان نامه یک شهرساز خوب بیاد خواهشا s1s2s3 1 1,814 ۱۳۹۲-۷-۲، ۰۸:۲۰ صبح
      آخرین ارسال: eleven11
        یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده s1s2s3 11 4,640 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۷:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود alireza 16 7,584 ۱۳۹۲-۶-۲، ۰۱:۱۵ صبح
      آخرین ارسال: m.marziye
        دوستان امکانش هست یک کمکی بکنید در مورد پایان نامه s1s2s3 3 1,841 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۵:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: saminta
        دانلود جلد یک کتاب تاریخ موریس به زبان فارسی s1s2s3 3 1,775 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۵ عصر
      آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان