امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جی آی اس تهران
سلام
اگه یادتون باشه جی ای اس استان تهران و شهر تهران مناطق 1 تا 10 آپ شده بودند که بعد از اون اتفاق برای سایت همشون پاک شدن.قرار هست مجدد و به طور کامل اپ بشن و اشکالات قبلی هم گرفته بشه. توضیحات زیر برای تمام فایل ها برقرار هست:
هر منطقه شامل سه شیپ فایل parcel , luse , farsoode هست. پارسل برای قطعات شهر تهرانه و کد بلوک و ملک و مساحت و ابعاد زمین و نام محلات رو از این لایه در نظر می گیرن. لندیوز که کاربری اراضی هست و اطلاعات دیگری هم داره ولی ما با فیلد کاربریش کار داریم. نکته مهم اینه که کاربری ها بر حسب شماره های 1 تا 10 نوشته شده!!! البته تقصیر ما نیست و ذاتا نقص داشته. اسامیشون رو باید با خود شهر تطبیق داد تا به دستشون اورد. قبلا اینکارو کرده بودیم که اونم پریده، فرسوده هم مربوط به بافت فرسوده است.
تمام درامد خرید فایل هم جهت مخارج سایت استفاده میشه ( نگفتم اعانه جمع بشه ها21 اما محل هزینه مشخص باشه خوبه)
همچنین پک کامل جی آی اس رو می تونید از ابتدای شهریور ها به من یا مهندس دهقان پیام بدید تا به صورت پستی براتون ارسال بکنیم. قیمتش رو هم شهریور اعلام می کنیم.حجمش هم 2.15 گیگ میشه برای شهر تهران. استانشم زیاد نمیشه. تو یه دی وی دی جا میشه همش
اگر هم هروقت در فایلها مشکلی بود اطلاع بدید سریعا برطرف میکنیم.
یه نکته ای هم بگم، قبلا که جی آی اس اپ شده بود، در لایه پارسل چند فیلد بود که همشون صفر افتاده بود و البته اون فیلد ها اصلا مهم نبودند. حالا ایشالا طبق تاپیکی که امروز مهندس sahab زدند برای همکاری با دفاتر خدمات نوسازی تهران، دوستانی که برن داخل این دفاتر، با این سه لایه بیشتر کار دارن و خواهند دید که فقط همین اطلاعاتی که اینجا ارائه کردیم برای تمام کارهاشون کفایت می کنه. اون رو هم پیشنهاد اکید میکنیم کسانی که امکانشو دارند از دست ندند به هیچ وجه
انتقاد و اینا که نداریم. ولی اگه تعریفی تمجیدی پیشنهادی هست بفرمایید15 ( مزاح بود. سوالاتون رو ترجیحا به صورت پیام مطرح کنید)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness ، ماراویا ، نعیمه حیدری ، sanaz.f ، arvik ، sara.k
سلام و عرض خسته نباشید من فایل جی آی اس شهر تهران را شدیدا لازم دارم ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۸، ۱۰:۳۴ صبح)o0saber نوشته است: سلام و عرض خسته نباشید من فایل جی آی اس شهر تهران را شدیدا لازم دارم ممنون میشم
    سلام
    شماره و ایمیل رو در سایت نذارید
    به زودی فایل رو در سایت آپ می کنیم

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    لطفا جهت اطلاع از وضعیت فایل های جی آی اس، پست اول این تاپیک رو مطالعه کنید. جهت اطلاع دوستان این تاپیک به تناوب آپ میشه

پاسخ
    برای خرید و دریافت مناطق به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1116
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام
    خوشبختانه راهنمای کاربری های جی ای اس تهرانو از جایی پیدا کردم. یک فایل ورد راهنمای کد کاربری ها به تمامی تاپیک های جی ای اس مناطق 22گانه تهران اضافه شد و دوستانی که قبلا دانلود کردند می تونن این راهنمارو بگیرن.

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، alireza
    سلام برای شهرستان ورامینو دارید....؟؟؟؟البته تا بلوکشو و اطلاعات دیگشو دارم ولی پارسل ندارم که دقیقا بگم این پارسل نقشش چیه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خیر ورامینو ندارم

پاسخ
    ببخشید این پک کامل جی ای اس تهران که گفتید 2.15 گیگا بایت هست از لحاظ داده چه فرقی با اون بسته ای داره که در سایت قرار دادین و جمش 800 مگا بایته؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۲:۵۴ صبح)bahareh.n نوشته است: ببخشید این پک کامل جی ای اس تهران که گفتید 2.15 گیگا بایت هست از لحاظ داده چه فرقی با اون بسته ای داره که در سایت قرار دادین و جمش 800 مگا بایته؟

تا جایی که اطلاع دارم همان هست فقط زیپ شده و حجمش کمتر شده است.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        هوای امروز تهران + تصاویر MHAKBARI 0 1,338 ۱۳۹۱-۱۱-۱۴، ۰۲:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        ری از تهران جدا نشد MHAKBARI 0 1,415 ۱۳۹۱-۱۰-۲۰، ۰۹:۲۲ صبح
        هوای تهران آلوده تر از روز شنبه MHAKBARI 0 1,900 ۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۵:۰۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان