امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب طرح هندسی خیابان های شهری
مجانی است

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   طرح هندسی خیابان های شهری [sharnameh.ir].pdf (اندازه: 2.9 MB / تعداد دفعات دریافت: 165)
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
 سپاس شده توسط atria ، javad jamshidi
مهندس مکان درستی برای آپلود فایل هاتون استفاده نمیکنید. لطفاً دقت کنید. هر موضوعی در تالار مخصوص خودش ارسال بشه تا از بی نظمی جلوگیری بشه!
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، foroogh.r ، Sahab
ببخشید ... آقا این که نشد شما بری سایتای دیگه رو خالی کنی بیایی اینجا اپ کنی ... فایل هایی که سایت های دیگه مجانی میزارن شما میایی اینجا قیمت میزنی ...

گرانقدر یه فایلی بزار که تو نت موجود نباشه یا متعلق بخودت باشه ... یا حداقل اصالت داشته باشه ... تمام اینایی که گذاشتی واسه شارنامست ... به یه گوگل کردن پیدا میشه ...
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  87144491685145511536.jpg]
It is difficult to design a place that will not attract people. What is remarkable is how often this has been accomplished. ~ William H. Whyte
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Sahab ، wimifire
اگه شما تونستید پیدا کنید برید دانلود کنید اینها فایل های خود من است من از گوگل نگرفتم شما میتونید به فکر خودتون باشید جو را متشنج نکنید

پاسخ
نیازی نیست یه نگا به انتهای اسم فایلی که گذاشتی بندازی متوجه میشی ...

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، Sahab
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۱:۵۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: اگه شما تونستید پیدا کنید برید دانلود کنید اینها فایل های خود من است من از گوگل نگرفتم شما میتونید به فکر خودتون باشید جو را متشنج نکنید
دوستمون eleven11 حرف درستی زدند،ناراحت نشید. ممکنه که شما این اطلاعات و ارزون بدست نیاورده باشید اما چیزی که در واقعیت هست اینه که فایل های نایاب و با ارزش رو باقیمت گذاری ارسال میکنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، eleven11 ، alireza ، foroogh.r ، Sahab
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۱:۵۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: اگه شما تونستید پیدا کنید برید دانلود کنید اینها فایل های خود من است من از گوگل نگرفتم شما میتونید به فکر خودتون باشید جو را متشنج نکنید
سلام....دوست عزیز...اول اینجا فروشگاه نیست...دوم بخش اطلاعیه هاست....سوم این کتاب رایگان در سایت سازمان دهیاری وشهرداری ها هست....چهارم آدرس دانلود رایگان :
http://www.imo.org.ir/portal/Home/ShowPa...50427cc1e0
ولی الان کار نمیکنه (از عید به این ور)
پنجم....مهندس عزیز وگرامی !!!! حداقل اون پسوند سایت شارنامه رو از روی اسم فایل بر میداشتی.این هم لینک درست دانلود رایگان:

http://web.sharnameh.ir/street-design/
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط eleven11 ، wimifire
مهندس لطفا فایلهاتون رو بدون قیمت تو سایت قرار بدید واقعا من با این قیمت گذاری مطالب مخالفم مگر اینکه فایلی واقعا نایاب باشه و دسترسی بهش امکان نداشته باشه که در این صورت گرچه با اصل این کار مخالفم ولی باز تو این صورت اشکال نداره ولی مطالبی که از هرجایی میشه پیداش کرد واقعا دیگه زشت که بخواید روش قیمت بذارید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۲:۲۳ عصر)s1s2s3 نوشته است: ببین دوستان درسته تو نت هست ولی من وقتی تیتر این کتابها را اینجا میزارم شما به مغزتون میرسه یک همچین کتابی است مگرنه چرا این کتاب مهم نباید تو سایت ایران شهرسازی باشه
حرف شما متین...ولی این فایل توسط مهندسین دقیقا اسفند سال قبل قرار داده شده بود ولی به علت مشکلی که برای سایت پیش اومد پاک شد....راستی اگه میدونید فایل نایاب نیست چرا؟؟؟؟ براش قیمت گذاشتین؟؟؟

پاسخ
من از مهندس دهقان خواهش میکنم که به این موضوع رسیدگی کنن و حتما وقتی قرار چیزی قیمت گذاری بشه یا تو فروشگاه باشه توضیح کاملی درباره ی اون مطلب داده بشه که الکی هزینه نشه مثل نقشه کد تهران که چند روز پیش اعتراض یکی از اعضا رو در آورد

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، URBAN 98

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,913 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
آخرین ارسال: neda220
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,210 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: neda220
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,371 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,614 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  دانلود کتاب مرگ و زندگی شهرهای امریکایی جیکوبز s1s2s3 2 3,992 ۱۳۹۲-۸-۵، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,157 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  کسی در مورد طراحی ورودی های شهری مطلبی داره کمک s1s2s3 5 3,550 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  بچه های مولفه های زیباشناختی چه چیزهایی هستتد s1s2s3 2 2,024 ۱۳۹۲-۵-۲۹، ۰۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  دانلود کتاب بارزش طراحی محیطی در محیط شهری با رویکرد cepted s1s2s3 2 2,384 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۷ عصر
  دانلود جلد یک کتاب تاریخ موریس به زبان فارسی s1s2s3 3 1,777 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان