امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تأسیس دانشگاه تخصصی درحوزه شهرسازی و معماری ایرانی اسلامی-پذیرش مهر92
مرکز علمی کاربردی شهرسازی، نوسازی و بهسازی سازمان نوسازی شهر تهران در مقاطع کاردانی وکارشناسی از طریق سازمان سنجش بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی الله یاری بیک رئیس مرکز علمی کاربردی شهرسازی، نوسازی و بهسازی، با اعلام این خبر گفت: سازمان نوسازی شهر تهران به منظور ایجاد پایگاه علمی تخصصی در حوزه شهرسازی، نوسازی، بهسازی و بافت فرسوده و درجهت تبلیغ و ترویج شهرسازی و معماری ایرانی اسلامی و ارتقاءسطح مدیریت شهری اقدام به تأسیس این مرکز کرد.

وی افزود: این مرکز اولین مرکز علمی تخصصی دانشگاهی در حوزه بافت فرسوده نه تنها در ایران و منطقه بلکه در کل دنیاست که هم اکنون در دو رشته کاردانی فنی معماری- معماری شهری و کارشناسی مهندسی فناوری معماری-طراحی و نوسازی بافت فرسوده از مهرماه 1392 از طریق آزمون سازمان سنجش دانشجو می پذیرد و تا بهمن ماه تعداد 10رشته تخصصی درحوزه شهرسازی و بافت فرسوده به آن افزوده خواهد شد.

الله یاری اهم فعالیتهای این مرکز را تربیت نیروی متخصص در حوزه شهرسازی به ویژه بافت فرسوده و ایجاد تحول و ارتقاءدرجایگاه مدیریت شهری و راه اندازی نهضت تولید علم دراین حوزه خواند و مهمترین ویژگی آن را تعامل گرا بودن این مرکز دانست و گفت: علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می توانند به نشانیwww.umiu.ir مراجعه کنند.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، URBAN 98 ، godonly. ، m.marziye ، ayor
فکر کنم افتتاحیشم همین هفته برگزار شد البته ساختمان و تابلوش که چند ماهه نصب شده و ساختمانشم انتهای خیابان نواب

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,536 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: M-Noori
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,445 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,478 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,222 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
  تغییر 40 سرفصل درسی معماری و شهرسازی-93 Sahab 0 1,132 ۱۳۹۳-۴-۱، ۰۱:۳۹ عصر
  دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,382 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
  اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,158 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح
  امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ارشد93 دانشگاه آزاد Sahab 0 1,255 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۱:۲۵ صبح
  ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد alireza 1 1,420 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: rmz.mina

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان