امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مکان و زمان مشخص شد>ثبت نام کلاس جی آی اس ایران شهرسازبا مدرک معتبر(جلسه اول رایگان)
سلام
با توکل به خداوند سایت ایران شهرساز برای نخستین بار اقدام به برگزاری کلاس های GIS به صورت کاملا کاربردی که نیاز بازار کار را رفع کند و سایت این تضمین را میدهد که در صورت عدم رضایت همه مبلغ را برمیگرداند و هدف سایت درآمد زایی نیست بلکه فراهم کردن این فرصت استثنایی برای علاقه مندان می باشد.
یکی از مزایای دوره دادن مدرک معتبر می باشد.
بزودی اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهیم داد و جلسه اول رایگان می باشد و ثبت نام از طریق دادن پیام کوتاه به سامانه 30005683000000 می باشد.
کافی است نام و نام خانوادگی و کلمه GIS را به این شماره ارسال کنید.
آدرس:
خیابان انقلاب-وصال شیرازی-روبروی سازمان انتقال خون-کوی فرادانش-دانشگاه علم و فرهنگ
زمان:
پنج شنبه 9 آبان ماه 1392
ساعت:
9:30-13:30
با تشکر
حمایت شما تداوم برگزاری را به همراه خواهد داشت و هزینه کلاس هم حداکثر 60 درصد هزینه موسسات می باشد با مزایای بیشتر
جلسه اول برگزار شد.
مبلغ دوره 375 هزار تومان می باشد و ساعات دوره 40 می باشد که 15 ساعت برای GIS مقدماتی و 25 ساعت GIS پیشرفته خواهد بود.
از طریق لینک زیر پرداخت به صورت آنلاین انجام میشود.(لطفا در قسمتی بنویسید صبح یا بعد ازظهر)
https://zarinp.al/iranshahrsaz
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، foroogh.r ، Maryam M ، Saeedm ، elham90 ، Brightness ، JAVAD4050 ، ایلیا ، Sahab ، sara0111 ، FaTyJo0oN ، godonly. ، sanaz.f
سلام. کلاس به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار خواهد شد؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111
(۱۳۹۲-۵-۳۱، ۱۱:۴۶ عصر)Brightness نوشته است: سلام. کلاس به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار خواهد شد؟
خیر حضوری است.

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
محل برگزاری کلاس ها تهران هستش؟
یا این که تو شهرستان ها اگه به حد نصاب برسن امکان برگزای هست؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱، ۱۱:۱۲ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: محل برگزاری کلاس ها تهران هستش؟
یا این که تو شهرستان ها اگه به حد نصاب برسن امکان برگزای هست؟
فعلا تهران ولی در تلاشیم که در کرج هم برگزار شود و امیدواریم بتوانیم در شهرستان ها هم برگزار کنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ماراویا
به نظر م اگه امکانش هست در شهرهای اطراف تبریز هم برگزار شود من الان خودم با تبریز سه ساعت فاصله دارم اگه در شهرهای نزدیک ان هم برگزار بشه که عالی میشه
بعد اگه امکانش نبود چی میشه یکی از کلاسها به صورت مجازی و دیگری به صورت حضوری باشه تا ما هم استفاده کنیم در دنیا الان این روش رایجه
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
تاریخ شروع کلاس کی هست؟
آخرین ارسال های من :

[highlight=#f3ecdf]انسان برای پيروزی آفريده شده است، او را ميتوان نابود کرد ولی نميتوان شکست داد.[/highlight]113
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱، ۱۱:۴۰ صبح)s1s2s3 نوشته است: به نظر م اگه امکانش هست در شهرهای اطراف تبریز هم برگزار شود من الان خودم با تبریز سه ساعت فاصله دارم اگه در شهرهای نزدیک ان هم برگزار بشه که عالی میشه
    بعد اگه امکانش نبود چی میشه یکی از کلاسها به صورت مجازی و دیگری به صورت حضوری باشه تا ما هم استفاده کنیم در دنیا الان این روش رایجه
    برای کلاس به صورت مجازی هم امکانش هست.

پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا
    (۱۳۹۲-۶-۱، ۱۱:۵۶ صبح)romanito نوشته است: تاریخ شروع کلاس کی هست؟
    به دوستانی که از طریق پیامک ثبت نام نمودند اعلام میکنیم و در سایت نیز اطلاع رسانی میکنیم.

پاسخ
    سلام
    ثبت نام از طریق دادن پیام کوتاه به سامانه 30005683000000 می باشد.
    کافی است نام و نام خانوادگی و کلمه GIS را به این شماره ارسال کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      گام اول تا دهم یادگیری gis برای مبتدی ها-تهیه شده توسط سایت جی آی اس ایران شهرساز alireza 0 1,164 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      کلاس های تابستونه>>> کلاس خودمونی آموزش GIS sas.mmt 52 12,217 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۰۹ عصر
      ثبت نام دوره سوم کلاس های GIS کاربردی و تضمینی ایران شهرساز شروع شد alireza 5 5,827 ۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۰۱:۵۵ عصر
      جلسه اول 1 اسفند(رایگان)>>دوره دوم و سومGIS ایران شهرساز کاربردی وتضمینی بامدرک معتبر alireza 35 19,343 ۱۳۹۲-۱۱-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
      استخدام برای دوره های gis ایران شهرساز alireza 0 1,431 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۱ عصر
      شروع ثبت نام دوره سوم GIS در شهر کرج...جلسه اول رایگان alireza 2 2,010 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۱۰:۳۸ عصر
      دانلود فیلم جلسه سومGIS ایران شهرسازبه مدت 2 ساعت با کیفیت عالی و حجم حدود 77 مگابایت alireza 0 1,854 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۱۳ عصر
      دوره اول GIS ایران شهرساز را تا به امروز چگونه ارزیابی می کنید؟ alireza 4 2,883 ۱۳۹۲-۹-۳، ۱۰:۳۵ عصر
      دانلود قسمت اول فیلم جلسه دوم GIS ایران شهرساز alireza 1 1,608 ۱۳۹۲-۸-۱۹، ۰۶:۴۷ عصر
      جلسه اول دوره اول GIS ایران شهرساز با مدرک معتبر برگزار شد و با استقبال مواجه گردید alireza 5 2,956 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۱۱:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان