امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون های آزمایشی
Tongue 
با سلام خدمت دوستان....
چندتا سؤال داشتم:
به نظرتون شرکت در آزمون های آزمایشی چقدر تو موفقیت تو کنکور تاثیر داره؟
کنکورهای آزمایشی کدوم مؤسسه از همه بهتره؟ من شیراز هستم. تا جایی که من می دونم فقط سنجش و دانش اینجا آزمون برگزار می کنه. آزموناش خوبه؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲، ۱۱:۳۷ عصر)sara hagh نوشته است: با سلام خدمت دوستان....
چندتا سؤال داشتم:
به نظرتون شرکت در آزمون های آزمایشی چقدر تو موفقیت تو کنکور تاثیر داره؟
کنکورهای آزمایشی کدوم مؤسسه از همه بهتره؟ من شیراز هستم. تا جایی که من می دونم فقط سنجش و دانش اینجا آزمون برگزار می کنه. آزموناش خوبه؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید....

برای موفقیت تو کنکور بسیار تاثیر داره .
بهتره جایی شرکت کنید که جامعه آماری بالایی داره تا بتونید خودتونو بهتر محک بزنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sara hagh
ممنون از راهنماییتون.
نمی دونید کدوم مؤسسه واسه طراحی شهری جامعه آماری بالاتری داره؟ آزمون های آن لاین خوبه؟

پاسخ
7 فک کنم خیلی از موسسه ها تو شیراز آزمون برگزار کنن... تنها سنجش و دانش نیست... الان پارسه، مدرسان، ماهان تو همه شهرستانا هم آزمون برگزار می کنن... آزمون آنلاین خوبه.... واسه این که بتونید کنکور رو مشابه سازی کنید آزمون حضوری بهتر هستش
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط sara hagh
[quote='FaTyJo0oN' pid='48628' dateline='1377412843']
7 فک کنم خیلی از موسسه ها تو شیراز آزمون برگزار کنن... تنها سنجش و دانش نیست... الان پارسه، مدرسان، ماهان تو همه شهرستانا هم آزمون برگزار می کنن... آزمون آنلاین خوبه.... واسه این که بتونید کنکور رو مشابه سازی کنید آزمون حضوری بهتر هستش
بله.مرسی که راهنماییم کردید. پارسه و ماهان و مدرسان هستن ولی رشته طراحی شهری رو ندارن.2

پاسخ
دوست عزیز حتما تاثیر داره اما یادت باشه که سوال های کنکور استانداردتره و حتما باید تست های سال قبل رو شبیه یک آزمون از خودت امتحان بگیری اما آزمون های آنلاین یا موسسه ها رو هم شرکت کن فقط به خاطر اینکه برای آزمون اصلی اضطراب نداشته باشی و از نظر ذهنی آماده باشی
درمورد موسسه ها واقعا هیچ کدوم کامل و خوب نیست مثلا همین سنجش و دانش واقعا کمبودهای زیادی داشت و نسبت به هزینه اصلا به صرفه نیست اگه اشتباه نکنم همین سایت امسال هم آزمون آنلاین داره با هزینه بسیار مناسب تر

اما بازم تاکید می کنم تست های سال قبل رو با دقت جواب بده و حتی کتاب عصرکنکاش مطالعه کن چون هرسال شاید بشه گفت بیشتر از 10 درصد سوالات تکراری
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط sara hagh
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.
ماهان و پارسه و مدرسان، رشته طراحی شهری رو ندارن تو شیراز متاسفانه2
کنکورای سال های قبل رو حتما میزنم. این کتاب عصر کنکاش شامل سؤالای کنکور هست؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۴، ۱۲:۱۲ صبح)sara hagh نوشته است: خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.
ماهان و پارسه و مدرسان، رشته طراحی شهری رو ندارن تو شیراز متاسفانه2
کنکورای سال های قبل رو حتما میزنم. این کتاب عصر کنکاش شامل سؤالای کنکور هست؟

اصلا نگران این چیزا نباش و خودت رو درگیر نکن که کدوم موسسه حالا بری یا شاید یک سری از دوستان روی خلاصه کتاب ها و جزوه ها حساس بشند که چی بخونن68 مهم و اصل همون سوال های کنکور الان تو حدود 12 سری آزمون داری از سال های قبل که استاندارد یک کتاب از انتشارات عصر کنکاش هست که آزمون های سال قبل رو همراه با پاسخنامه تشریحی داره و توی پاسخ ها نکته ها رو هم گفته واقعا کتاب خوبی بود پیدا هم می کنی خیالت راحت113 واسه خلاصه هاش هم مبانی نظری ش خیلی خوب بود مباحثش معمولی تاریخش ندیدم...زبانش هم تعریفی نیست اما خیلی ریدینگ داره تحلیلش هم بد نبود چون منبع دیگه ای نیست خوندنش ضرر نداره

پاسخ
 سپاس شده توسط sara hagh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 652 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خرید خلاصه های خانه شهرسازان ظراحی شهری mojtaba.db 0 528 ۱۳۹۵-۸-۱، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 852 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 835 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح
  بحث و تبادل نظر در مورد آزمون اسکیس 8 مرداد 1395 alireza 7 2,268 ۱۳۹۵-۵-۱۱، ۰۴:۰۹ عصر
  دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 95 - آزمون 8 مرداد 95 alireza 6 3,305 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری نهم alireza 0 895 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۱ صبح
  شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هشتم alireza 0 633 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۱ صبح
  شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هفتم alireza 0 553 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۰ صبح
  شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری ششم alireza 0 596 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان