امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واحد علوم تحقیقات بهتره یا واحد دانشگاه آزاد؟؟؟؟؟
Star 
با سلام خدمت دوستان.
می خواستم بدونم واحد علوم تحقیقات بهتره یا واحد خود دانشگاه آزاد؟؟؟
اصلا چه فرقی با هم دارن؟؟؟
کدوم معتبر تره؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خواهشن جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

پاسخ
مگه فرقی دارن؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
یه عده میگن واحد بهتره یه عده میگن علوم تحقیقات
مثلا تهران همه علوم تحقیقاتو ترجیح میدن اما مثلا بروجرد یا اراک میگن واحدش بهتره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
علوم تحقیقات تهران نسبت به بقیه جاها خوبه... اما واحدهای علوم تحقیقات توی شهرستانها جالب نیست اصلا و خود دانشگاه آزاد اون شهر بهتره... مثلا بروجردی که مثال زدین دقیقا همینجوره آزادش بهتره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
همونطور که بقیه دوستان هم گفتن، علوم تحقیقات تهران بهتر از واحدهای تهران مرکز و تهران جنوب و ایناست. اما تو شهرهای دیگه علوم تحقیقات ها خیلیییییییییییی خیلی ضعیفن. در حدی که تو شیراز به علوم تحقیقات فارس میگن علوم تفریحات :))

به علاوه علوم تحقیقات تهران معتبرترین دانشگاه آزاد در کل کشوره. مدرکش خیلی معتبره و حتی از بعضی از دانشگاه های دولتی شهرهای کوچیک هم بهتره.

یه چیز دیگه: تو بعضی رشته ها مثل طراحی شهری و برنامه ریزی ، علوم تحقیقات تهران از دانشگاه های خوبی مث شیراز و اصفهان و یزد هم بهتره. یعنی با این که در مجموع دانشگاه شیراز خیلی بالاتر از علوم تحقیقاته، اما تو رشته ی طراحی شهری علوم تحقیقات قوی تره.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط sanaz.f
    (۱۳۹۲-۶-۲۷، ۱۲:۱۳ عصر)mh3 نوشته است: همونطور که بقیه دوستان هم گفتن، علوم تحقیقات تهران بهتر از واحدهای تهران مرکز و تهران جنوب و ایناست. اما تو شهرهای دیگه علوم تحقیقات ها خیلیییییییییییی خیلی ضعیفن. در حدی که تو شیراز به علوم تحقیقات فارس میگن علوم تفریحات :))

به علاوه علوم تحقیقات تهران معتبرترین دانشگاه آزاد در کل کشوره. مدرکش خیلی معتبره و حتی از بعضی از دانشگاه های دولتی شهرهای کوچیک هم بهتره.

یه چیز دیگه: تو بعضی رشته ها مثل طراحی شهری و برنامه ریزی ، علوم تحقیقات تهران از دانشگاه های خوبی مث شیراز و اصفهان و یزد هم بهتره. یعنی با این که در مجموع دانشگاه شیراز خیلی بالاتر از علوم تحقیقاته، اما تو رشته ی طراحی شهری علوم تحقیقات قوی تره.
    این حرف نزنین مهندس دانشگاههای یزد اصفهان چند سرو گردن از آزاد علوم تحقیقات بالاتره... قابل مقایسه نیستن اصلا 3

پاسخ
     سپاس شده توسط holland
    خود دانشگاه های یزدو اصفهان و شیراز بهتر از علوم تحقیقاته. اما تو رشته ی طراحی شهری (فقط در طراحی شهری) علوم تحقیقات قوی تره. مطمئن باشید همینطوره.

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۷، ۱۰:۴۲ عصر)mh3 نوشته است: خود دانشگاه های یزدو اصفهان و شیراز بهتر از علوم تحقیقاته. اما تو رشته ی طراحی شهری (فقط در طراحی شهری) علوم تحقیقات قوی تره. مطمئن باشید همینطوره.

راستش منکه مطمینم اینجور نیست که شما میفرمایید 1

اینکه خود دانشجو مهمتر راز هرچیزیه و با قی چیزها بهانست شکی درش نیست، اما در خصوص سطح علمی این دانشگاهها دقیقا در رشته طراحی همه چیز مشخصه ...

پاسخ
    من از خیلیا پرسیدم . هم استادا هم دانشجوهای ارشد. هم اینکه خودم مهندسیم رو دانشگاه شیراز گذروندم و وضعشو میدونم.
    ولی خب نظر شما هم محترمه. امیدوارم موفق باشید.
    راستی این که گفتین خود دانشجو از همه ش مهمتره هم باهاتون موافقم.

پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      اعتبار مدرک دانشگاه نور طوبی بابک خرم دین 0 1,793 ۱۳۹۳-۷-۲۳، ۰۶:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: بابک خرم دین
    Question دانشگاه تهران (پرديس بين الملل كيش) مدركش بالاتره يا دانشگاه آزاد تهران ؟ JiLa 9 15,166 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۱:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      سواااال پردیس دانشگاه تربیت مدرس rezvan87 5 5,230 ۱۳۹۳-۶-۱۰، ۱۲:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      نتایج مرحله دوم آزمون دانشگاه آزاد mahan 29 12,359 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۳:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Maha$ta
      تکمیل ظرفیت ارشد نیمه دوم دانشگاه آزاد Sahab 1 4,072 ۱۳۹۲-۶-۲۷، ۰۸:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: sajad ojaghi
      پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی godonly. 7 4,353 ۱۳۹۲-۶-۲۶، ۱۱:۰۴ صبح
    آخرین ارسال: srh
      طراحي شهري دانشگاه ازاد قزوين قويتره يا دانشگاه ازاد زنجان؟ JiLa 2 2,367 ۱۳۹۱-۱۰-۱، ۰۱:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: JiLa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان