امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز
Star 
ایران شهرسازی ها سلام
همونطور که می دونید آبان ماه هر سال بزرگداشت روز شهرساز جشن گرفته میشه امسال هم این تاریخ روز 8 ام این ماه هست .
ولی امسال یک تفاوت اساسی با سالهای قبل داره و اون اینه که قراره ایران شهرساز هم یک غرفه داشته باشه !15
از اعضایی که هم علاقه مندند هم فرصتش رو دارند و میتونند تو قسمت های مختلف مثل طراحی بروشور ، همکاری در غرفه برای معرفی سایت و فصلنامه ایرانشهرساز و ... حضور داشته باشند ،
لطفا در همین تاپیک اطلاع بدند تا مراحل بعدی رو باهاشون هماهنگ کنیم.113
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، sas.mmt ، haydariyan ، .Utopia ، Brightness
تهران هست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A
برای مشهد من هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A
(۱۳۹۲-۷-۱۱، ۱۲:۳۶ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: تهران هست؟
بله تالار وحدت

پاسخ
che modat bayad zaman bezarim? va che noe hamkari morede niaz ast?

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    باشه من هستم با تمام انرژی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Elham.A
      (۱۳۹۲-۷-۱۳، ۱۱:۲۰ صبح)poonehfamili نوشته است: che modat bayad zaman bezarim? va che noe hamkari morede niaz ast?
      هنوز قطعی نیست اما ممکنه از صبح برای هماهنگی ها لازم بشه اونجا باشید.
      لازمه حداقل 2 نفر از بچه های سایت به عنوان نماینده برای معرفی ایران شهرساز و فصلنامه در غرفه باشند

پاسخ
      مرسی ممنون
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
        منتظر حضورتان هستیم.
        آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مقاله نگاه غیرکالبدی با رویکرد اقتصادی در بهسازی،نوسازی و بازسازی بافتهای فرسوده-ایرا alireza 0 1,571 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مقاله نقش حمل و نقل عمومی در کاهش ترافیک-تهران-ایران شهرساز alireza 0 2,000 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۰ عصر
          افتخاری دیگر:لوح تقدیر اهدا شده از طرف جامعه مهندسان شهر ساز ایران به ایران شهرساز saeed nasiri majd 8 5,644 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۱۶ عصر
          افتخار=>مقاله ارائه شده در اولین کنفرانس منطقه ای مهندسی عمران.محیط زیست دانشگاه آزاد alireza 4 4,045 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۸:۵۷ صبح
        آخرین ارسال: 0RKIDEH
          بیانیه همایش 9 اسفند saeed nasiri majd 0 2,339 ۱۳۹۰-۱۲-۲۵، ۰۲:۴۲ عصر
        آخرین ارسال: saeed nasiri majd
          بزودی گزارش به همراه تصاویر از همایش روز 9 اسفند alireza 3 3,298 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
        آخرین ارسال: 0RKIDEH
          ثبت نام=>همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور alireza 62 91,927 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۱:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: saeed nasiri majd
          300 نفر=> شرکت کنندگان همایش 9 اسفند=>تعامل شهرسازی با نظام مهندسی؛چالش ها و راهکارها alireza 6 5,767 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۰:۴۴ صبح
          ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران alireza 6 4,875 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۵ عصر
          ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان)) alireza 27 16,138 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان