امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش کتاب های کارشناسی ارشد شهرسازی فقط 15000 تومان
مباحث عمومی شهرسازی انتسارات سپاهان- مبانی برنامه ریزی شهری و منطقه ای انتشارات سپاهان- مجموعه تست های تالیفی کنکور طراحی شهری خانه شهرسازان کتاب زرد - تست های تالیفی خانه شهرسازان کتاب سبز رنگ
توضیحات : کتاب مبانی برنامه ریزی شهری و منطقه ای کاملا صفر کیلومتر بوده و یک خط هم روی ان نیست ==== کتاب مباحث عمومی هم از 616 صفحش فقط 37 صفحیش زیر نکات مهمش خط کشیده شده و کلا صفر کیلومتر میباشد =
کتاب زرد هم فقط 25 صفحش خط کشیده شده و مابقی صفحات یعنی 440 صفحش صفر کیلومتره و کتاب سبز هم که صفر کیلومتره
هزینه پست سفارشی به عهده شماست کتابها ارسال میشه بعد پول را واریز کنید
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
گسی نبود

تست تالیفی روتنها میخام....سبزخانه شهرسازان...طراحی شهری جدید مال سال 91

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۲-۹-۷، ۱۲:۰۸ عصر)tahura1580 نوشته است: تست تالیفی روتنها میخام....سبزخانه شهرسازان...طراحی شهری جدید مال سال 91
ظاهرا کتاب ها فروش رفته است تاپیک بسته شد.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط Sahab ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش ویژه ***بیش از 25 گیگابایت اطلاعات ناب شهرسازی ***شروع با 2 دی وی دی 40 هزار تومان Masih 27 7,679 ۱۳۹۵-۴-۱۵، ۰۷:۲۶ صبح
آخرین ارسال: sara515
  اطلاعیه شروع به کار آزمایشی فروشگاه فایلهای شهرسازی و معماری ایران شهرساز alireza 13 4,068 ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۱۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش از طریق ایران شهرساز-بسته های ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 94-جدید alireza 13 4,951 ۱۳۹۳-۸-۲۶، ۰۹:۵۹ عصر
  فروش ویژه تخفیف ویژه 50 درصدی به مناسبت روز جهانی شهرسازی atelieahjam 3 1,489 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۰:۲۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه جدول درصد فروش فایل ها اعضا و مدیران از فروشگاه از 17 آبان 1393 alireza 7 7,925 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۱۲:۰۱ صبح
  خرید پایان نامه های شما alireza 5 2,172 ۱۳۹۳-۷-۱، ۱۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: farnoosh1368
  لینک های دانلود کتاب های مفید شهرسازی مناسب برای کنکور E.Y.I 4 2,136 ۱۳۹۳-۲-۴، ۱۰:۲۹ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  خبر ویژه....پکیج کامل منابع شهرسازی ویژه ارشد.... E.Y.I 3 2,107 ۱۳۹۳-۱-۲، ۰۶:۰۶ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان