امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما با برگزاری مسابقات موافق هستید؟ مسابقاتی با جوایز 10 میلیونی
سلام
در راستای تحول در ایران شهرساز یکی از برنامه ها برگزاری مسابقات با مدیریت و داوری می باشد.
لطفا نظر موافق یا مخالف خودتان را اعلام و در نوع مسابقه را نیز بیان کنید.
برای تشویق بیشتر برای نظرات شما 5000 امتیاز اهدا میگردد.
با تشکر

جوایز مسابقات به صورت نقدی و بسته های غیر نقدی عضویت ویژه و خرید از فروشگاه می باشد و جمع جوایز(نقدی و بسته های غیر نقدی) برای هر دوره حدود 10 میلیون ریال می باشد.
.
.
.
شروع کنید....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، farnoosh joon ، elham90 ، sara0111 ، ماراویا ، century21 ، farza ، mahan ، Avril256
برگزاری مسابقات بسیار عالی و خوب هست

اما باید دید چه مسابقاتی انجام بشه؟در چه موضوعاتی؟مثلا مسابقه عکس باشه؟تحلیل فضایی باشه؟ارائه طرح و پیشنهاد باشه؟

و اینکه به نظرم داورانی هم باید انتخاب بشن که علم این کار رو داشته باشن بتونن کمک کنن

اگه مسابقه ای در زمینه عکاسی بود من میتونم کمک کنم بهتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، century21 ، farza
(۱۳۹۲-۹-۱۱، ۰۹:۰۸ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: برگزاری مسابقات بسیار عالی و خوب هست

اما باید دید چه مسابقاتی انجام بشه؟در چه موضوعاتی؟مثلا مسابقه عکس باشه؟تحلیل فضایی باشه؟ارائه طرح و پیشنهاد باشه؟

و اینکه به نظرم داورانی هم باید انتخاب بشن که علم این کار رو داشته باشن بتونن کمک کنن

اگه مسابقه ای در زمینه عکاسی بود من میتونم کمک کنم بهتون
ابتدا موضوعات پیشنهادی و سپس نظرسنجی و در نهایت برگزاری
و حتما از داوران با دانش کافی استفاده خواهیم کرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
سلام
به نظر من مسابقاتی از تولید محتوا باشه
مثلا جزوات کنکوری برای کنکور ارشد
سوالات کلیدی برای کنکور ارشد
نکات کلیدی برای کنکور ارشد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ماراویا ، century21 ، farza ، Avril256
(۱۳۹۲-۹-۱۱، ۰۹:۲۲ عصر)reza1366 نوشته است: سلام
به نظر من مسابقاتی از تولید محتوا باشه
مثلا جزوات کنکوری برای کنکور ارشد
سوالات کلیدی برای کنکور ارشد
نکات کلیدی برای کنکور ارشد
سلام و تشکر
نظراتتون در نظرسنجی قرار میگیرد.
5000 امتیاز هم به شما و مهندس hamid_shahrsaz اهدا شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، century21
سلام به نظر من میشه موضوعاتی تعیین کرد برای مقاله و بهترین مقاله ها رو انتخاب کرد از این مقاله ها میشه تو فصلنامه ایرانشهرساز هم استفاده کرد اینکارو میشه در مورد ترجمه هم انجام داد و به بهترین ترجمه ها جایزه تعلق بگیره البته فکر می کنم اینکار نیازمند دعوت از صاحبنظران برای داوری و انتخاب برترین هاست.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ماراویا ، century21
سلام صبح بخیر

من با کلیت کار برای ایجاد یک دگردیسی در سایت موافقم و این کار هم میتواند شروع این کار باشد.

مسابقاتی با موضوعات روز شهرسازی و معماری و در قالب مقاله نویسی پوستر و عکس و وبلاگ نویسی تخصصی....

مسابقه در خصوص تهیه و طراحی مجموعه خلاصه مباحث اماده سازی کنکور شهرسازی و معماری

مسابقه در خصوص ارائه راهکار در خصوص معضلات روز شهری

مسابقه در خصوص ارائه ایده های نوین شهرسازی در جهت همفکری و پویایی علمی دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری گروهای شهرسازی و معماری

با تشکر
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، روجا ، century21 ، farza ، Avril256
(۱۳۹۲-۹-۱۲، ۰۷:۵۵ صبح)farza نوشته است: سلام به نظر من میشه موضوعاتی تعیین کرد برای مقاله و بهترین مقاله ها رو انتخاب کرد از این مقاله ها میشه تو فصلنامه ایرانشهرساز هم استفاده کرد اینکارو میشه در مورد ترجمه هم انجام داد و به بهترین ترجمه ها جایزه تعلق بگیره البته فکر می کنم اینکار نیازمند دعوت از صاحبنظران برای داوری و انتخاب برترین هاست.
نظرات شما ارزشمند و حتما در نظرسنجی استفاده خواهد شد.
شما با کلیت کار موافقید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط century21
(۱۳۹۲-۹-۱۲، ۰۹:۵۳ صبح)Maravia نوشته است: سلام صبح بخیر

من با کلیت کار برای ایجاد یک دگردیسی در سایت موافقم و این کار هم میتواند شروع این کار باشد.

مسابقاتی با موضوعات روز شهرسازی و معماری و در قالب مقاله نویسی پوستر و عکس و وبلاگ نویسی تخصصی....

مسابقه در خصوص تهیه و طراحی مجموعه خلاصه مباحث اماده سازی کنکور شهرسازی و معماری

مسابقه در خصوص ارائه راهکار در خصوص معظلات روز شهری

مسابقه در خصوص ارائه ایده های نوین شهرسازی در جهت همفکری و پویایی علمی دانشجویان مقاطع اشد و دکتری گروهای شهرسازی و معماری

با تشکر
نظرات شما ارزشمند و حتما در نظرسنجی استفاده خواهد شد.
شما با کلیت کار موافقید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط century21 ، ماراویا
سلام به همه

طرح خیلی خوبی است و باعث رشد و ارتقای همه جانبه هم برای سایت
و هم کاربران آن خواهد بود.
دوستان به موارد خوبی اشاره کرده اند. به نظر من هر کدام از مهندسین محترم
مواردی را که صلاح می دانند، ارائه کنند. البته می توانیم فراتر از مباحث کنکوری و یا
مقاله را داشته باشیم.
آخرین ارسال های من :

اگر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی

یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد، یا کاری کن که قابل نوشتن باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، alireza ، farza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,645 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  جشن 70 هزار عضو ایران شهرساز و نقاط قوت و ضعف ایران شهرساز از دیدگاه شما alireza 4 2,164 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست همکاری با اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت alireza 60 20,173 ۱۳۹۳-۲-۱۸، ۰۲:۰۸ صبح
  نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ alireza 8 2,332 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۱۲:۳۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی خلاقیت، برنامه ریزی ، شهرهای آینده urban design93 4 2,022 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۱۰:۲۰ صبح
آخرین ارسال: urban design93
  فیلم آموزشی به مدت 1 دقیقه جهت نصب تولبار ایران شهرساز با دسترسی و امکانات بیشتر alireza 14 3,741 ۱۳۹۲-۱۲-۲۴، ۱۲:۲۰ صبح
  امضای شما= نزدیک شدن به آزادی 5 سرباز به اسارت گرفته شده alireza 9 1,705 ۱۳۹۲-۱۲-۲۱، ۰۴:۱۶ عصر
آخرین ارسال: نعیمه حیدری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان