امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آلبوم تمرین های sas.mmt
با سلام. این آلبوم تمرینات پرزانته ی شما مهندس sas.mmt است. از این پس تمرینات خود را در این تاپیک برای کرکسیون ارسال کنید.
موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تمرین 3 آماده سازی..جالب نشده ولی خب از هیچی بهتره..:)

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   Photo0839.jpg (اندازه: 650.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 58)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خوب شده عزیزم
چرا استرس داری؟؟؟
تو خوبه که سرعتت بالاست
البته اینو از کارات حدس میزنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مرسی سوره جان خیلی تر و تمیز درنیومده سرعت هم راستشو بخوای هیچوقت ی سره نشستم کارو انجام بدم ببینم چقد وقت میگیره ی دفه سازمان فضایی میکشم بعد میرم سر یکار دیگه  فرداش شبکه ارتباطی میکشم..اینجوریییی:D

پاسخ
کارهات خیلی قشنگه و خوب و  از روی مهرته.ولی من چیز زیادی از آماده سازی و محاسبه نمیدونم.خواهشا یه ذره کمکم کن.
:huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱، ۰۲:۴۸ عصر)miryama نوشته است: کارهات خیلی قشنگه و خوب و  از روی مهرته.ولی من چیز زیادی از آماده سازی و محاسبه نمیدونم.خواهشا یه ذره کمکم کن.
ممنون دوست عزیز..مطالب سایت رو مطالعه کنید و نمونه کارها رو ببینید سوالی داشتید در خدمتیم..

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱، ۰۲:۴۸ عصر)miryama نوشته است: کارهات خیلی قشنگه و خوب و  از روی مهرته.ولی من چیز زیادی از آماده سازی و محاسبه نمیدونم.خواهشا یه ذره کمکم کن.
سلام مهندس. لطفاً سوالت خودتون رو در این قسمت مطرح کنید. تا جایی که دوستان بلد باشند، راهنمایی خواهند کرد :
http://iransketch.ir/shahrsazi/forumdisplay.php?fid=18

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آلبوم تمرین های fatyjo0on Brightness_mybb_import61176 3 1,748 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۰۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پاسخ تمرین 2 / آماده سازی/ شبکه ارتباطات Brightness_mybb_import61176 1 1,278 ۱۳۹۲-۳-۲۱، ۰۷:۲۱ صبح
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  آلبوم تمرین های smz سوره حسینی 10 3,083 ۱۳۹۲-۳-۱۹، ۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: rezvan87
  آلبوم تمرین های rezvan 87 Brightness_mybb_import61176 5 1,699 ۱۳۹۲-۳-۱۹، ۰۲:۳۶ عصر
  آلبوم تمرین های سوره حسینی Brightness_mybb_import61176 6 2,139 ۱۳۹۲-۳-۱۷، ۰۷:۵۹ عصر
  آلبوم تمرین های hamidataee Brightness_mybb_import61176 0 904 ۱۳۹۲-۳-۱۵، ۰۵:۱۷ صبح
  آلبوم تمرین های bahare Brightness_mybb_import61176 0 906 ۱۳۹۲-۳-۱۵، ۰۵:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان