امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت ایران شهرساز با تلاش زیاد ان شالله تا پایان امروز در دسترس خواهد بود
سلام دوستان
دیگه برای من یکی همه چی تمام شده است و تنها امید من و مهندسین کشور شما هستید به احتمال زیاد سایت به حدود 40 روز قبل برمیگردد و دعا کنید که این مشکل حل شود و متاسفانه شرکت هم جوابگو نیست و تا این لحظه حدود 3 روز است که هیچ کدام از سایت های ایران شهرساز باز نمیشود.
منتظر خبرهای بعدی در همین تاپیک باشید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
یعنی این دم آخریه کنکور این معرکست :( زیاد ناراحت نباشید ولی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
:angel: به نظر من نباید روحیه مون رو از دست بدیم....
الان دیگه بعضی از مطالب نیاز نیست...مثلا مقالات...چون دیگه وقت مقاله خوندن نداریم و به خلاصه ها اکتفا می کنیم... یا بحث هایی که صورت گرفته نیازی بهشون نیست....چون الان داریم نتایج بحث ها رو اجرایی می کنیم. یا تمریناتی که قبلا کرکسیون شده....
دوستان جدیدی هم که به ما افزوده میشن و عضو میشن می تونن از خلاصه مقالات استفاده کنن .... به نظرم بهتره بیشتر رو تمرینات سرمایه گذاری کنیم....انشالله بعد از آزمون مرحله دو وقت هست واسه آپ دوباره مقالات.. و تمرینات و ... برای استفاده سال های آینده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم همین نظرو دارم الان خلاصه مقالات خیلی خیلی مهمن توروخدا هرکی داره بذاره چون من خودم به شخصه خلاصه مقالات رو اکثرا ندارم و نخوندم..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
چه اتفاقاتي مي افته و ادم غصه اش ميگيره
من باز نيگاه ميكنم اگه خلاصه مقاله اي رو داشتم ميزارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم تمام خلاصه هایی که خودم انجام داده بودم رو گذاشتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظر من برگشت به چهل روز پیش هم خوبه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فایل بک آپ 40 روز پیش در حال بازگردانی است...

پاسخ
در این لحظات فقط دعا کنید سایت ایران شهرساز برگردد...

پاسخ
انشالله برميگرده مهندس نگران نباشيد
سايت ايران شهرساز يكي از بزرگترين و مفيد ترين سايت هاست

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد طرح کفسازی و جداره سازی s1s2s3 2 1,348 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۹:۲۰ عصر
آخرین ارسال: atefe.phd
  حذف سایت اسکیس!!! alireza 5 4,660 ۱۳۹۲-۹-۱۳، ۱۱:۲۱ صبح
آخرین ارسال: mahan
  سیستم امتیاز دهی از امروز 10 آذر 1392 کار خود را شروع کرد alireza 0 1,072 ۱۳۹۲-۹-۹، ۰۸:۵۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دعوت به همکاری سایت ایران شهرساز alireza 3 2,447 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۰۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  انتقال سایت و بهبود سرعت سایت و برگشت سایت به 4 روز قبل alireza 0 1,383 ۱۳۹۲-۸-۱۱، ۰۶:۵۵ عصر
  گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید alireza 0 1,226 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,106 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
  تغییرات اساسی در تیم مدیریتی و فعالین و اعضای ویژه بدلیل عدم فعالیت alireza 7 2,836 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۱۱:۵۷ عصر
  مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,790 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
  نیاز سایت به یک آپلود سنتر>>آدرس آپلود سنتر ایران شهرساز alireza 0 1,912 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان