امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آلبوم تمرین های smz
با سلام. این آلبوم تمرینات پرزانته ی شما مهندس smz است. از این پس تمرینات خود را در این تاپیک برای کرکسیون ارسال کنید.
موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و تشکر
این تمرین اول آماده سازی زمینه میدونم زمانش گذشته ولی اگه زحمتی نیست ایراداشو بگین
ممنون

سلام اینم مربوط به تمرین دومه میدونم بیشترین ایرادی که به این کار وارده اینه که بالای شیت خیلی خالیه ولی اولا نمیدونستم چه تحلیلی میشه از سرانه داشت ثانیا کلا نمیدونم وقتی تحلیل سایتو میارم چه نوشته هایی باید اضافه کرد مهندس سعید هم به من گفتن که تحلیلم فلش توضیحات نداره لطف کنین با مثال برام توضیح بدین چه نوشته هایی باید اضافه کردبه خصوص جاهایی که مثل الان توضیح خاصی در مورد سوال نداریم
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   tamrin 1.jpg (اندازه: 1.28 MB / تعداد دفعات دریافت: 51)
.jpg   tamrin 2.jpg (اندازه: 1.02 MB / تعداد دفعات دریافت: 40)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کارتون خوبه ولی من یه سوال دارم
تو شیت دومت نوشتی سازمان فضایی بعد 3تا نقشه زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟این جریانش چیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واقعا ممنونم دوست عزیز کم کم داشتم فکر میکردم کارم انقدر افتضاحه که هیچ کس رقبت نمیکنه ایراداشو بگیره
الان که کارمو دوباره نگاه کردم دیدم ریز عنوانهارو مشخص نکردم دوتا بالایی ها مربوط به شبکه ارتباطی و خوزه بندی هاس
آخری سازمان فضایی ه چون باید یه برگه پر میشد این کارو کردم ولی فکر میکنم آخری به تنهایی برای جواب سوال کافی باشه درسته ؟؟؟؟؟؟

پاسخ
نفرمایید مهندس خیلیم خوبه:)
درسته ولی بازم جای کار داشت سازمان فضاییتون
سازمان فضایی شامل گره ها، محورها و پهنه ها میشه

پاسخ
من فکر میکردم اینارو مشخص کردم گره و با یه دایره پهنه که کاربریها رو مشخص کردم محور هم که مربوط به راه ها میشه
میشه لطفا دقیق تر بگین آیا چیزیو جا انداختم ؟

پاسخ
گفتم که همه چیز هست گره هم گره ترافیکی رو شامل میشه هم گره محلات
ولی بهتر بود با نوشته هایی کوتاه کنار نقشت اینا رو بهتر نشون میدادی

پاسخ
اتفاقا مهندس سعید هم بهم گفتن ولی نمیدونم چی بنویسم وقتی به نظر واضح میاد یعنی کنار گره هام بنویسم گره یا کنار راه هام بنویسم درجه 1و 2و فرعی و ... اگه جدول مشخصات هم بذاریم باز باید بنویسیم ؟

پاسخ
به خود منم سر آزمون دوم گفت واسه همین بعد از اون دیگه رعایت میکردم اگه بررسی آزمون انلاین چهارم رو که مهندس سعید به صورت pdf گذاشته بود داری نگاه کن کار همه بچه توش هست اخرین کاریم که تحلیل کردن کار منه:D

پاسخ
نه متاسفانه ندارم چون هنوز آزمون سوم و چهارمو پاسخ ندادم لینکش تو سایت هست یا جز فایلایی که دیگه نمیشه پیداش کرد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آلبوم تمرین های fatyjo0on Brightness_mybb_import61176 3 1,746 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۰۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آلبوم تمرین های sas.mmt Brightness_mybb_import61176 6 1,996 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۵:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  پاسخ تمرین 2 / آماده سازی/ شبکه ارتباطات Brightness_mybb_import61176 1 1,276 ۱۳۹۲-۳-۲۱، ۰۷:۲۱ صبح
  آلبوم تمرین های rezvan 87 Brightness_mybb_import61176 5 1,699 ۱۳۹۲-۳-۱۹، ۰۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: rezvan87
  آلبوم تمرین های سوره حسینی Brightness_mybb_import61176 6 2,138 ۱۳۹۲-۳-۱۷، ۰۷:۵۹ عصر
آخرین ارسال: rezvan87
  آلبوم تمرین های hamidataee Brightness_mybb_import61176 0 903 ۱۳۹۲-۳-۱۵، ۰۵:۱۷ صبح
  آلبوم تمرین های bahare Brightness_mybb_import61176 0 905 ۱۳۹۲-۳-۱۵، ۰۵:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان