امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393
سلام دوستان کنکوری 1393
در این تایپک مهندس سامینتا مدیر آزمون و مشاور سایت در کنار شما خواهند بود.
با تشکر از مهندس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با خوشحالی میگم که خیلی خوش آمدید مهندس saminta :),اطمینان دارم دوستان طراحی شهری خیلی زود فعالیتشون رو شروع خواهند کرد.
چند موضوع وجود داره که علاقه دارم با شما مطرح کنم و حتما سوال خیلی از دوستان هم خواهد بود:
1-بهتر نیست منابع 30 درصد اول و کلا هر منبعی که برای آزمون داده میشه به صورت موضوعی هم قرار داده بشه.یعنی به فرض مثال این منابعی که برای مباحث مشخص شده,بنا بر موضوعات " شهر جدید,توسعه شهری - برنامه های عمرانی و توسعه,سابقه برنامه ریزی,آمار و جمعیت - حمل و نقل شهری 
- طرح های شهری,سرانه ها,منطقه بندی - قوانین و ضوابط شهرسازی,مدیریت شهری - و ..." دسته بندی بشه تا موقع خواندن یک پیش زمینه داشته باشیم که در چه زمینه ای قرار هست مطالعه کنیم.2-در خصوص برنامه زمان بندی هم ممنون میشیم توضیح کوتاهی بدید.مرور مطالب تازه خوانده شده یک روز بعد مناسب خواهد بود؟
3-در خصوص خلاصه نویسی و یا استفاده از جعبه لایتنر چه نظری دارید؟مثلا برای سرفصل تحلیل فضاهای شهری خلاصه نویسی کنیم  و برای قوانین شهرسازی در مباحث,از جعبه لایتنر کمک بگیریم.و اگر مطالب یک منبع رو به صورت کامل خلاصه نویسی کنیم میشه در مرورهای بعدی روی این خلاصه نویسی تکیه کنیم؟(تجربه ای که من داشتم خلاصه نویسی مطلب رو به 30 تا 50 درصد میرسونه بدون اینکه مطلبی جا بیفته)
من هم تا جایی که بتونم به پیشبرد کار کمک میکنم,پس هر کاری داشتید در خصوص برنامه های آزمون و ... در خدمتم و نهایت همکاری رو خواهم داشت.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۳، ۰۷:۰۷ عصر)hamed66 نوشته است: باسلام
درمورد مطلب شماره یکی که اعلام کردید فکر خوبیست و این بهتر است تا با همکاری همدیگر و سایر بچه ها این برنامه رو تکمیل کنیم
2-برای مرور مطالب خوانده شده بهتر است بازه زمانی در نظر بگیریم مثلا یک هفته بعد نه یک روز...البته در پایان روز و در هنگام خواب به طور سریع 1 مرور کوتاه ذهنی داشته باشید که چه جیزهایی را مطالعه کرده اید
3-این هم می تواند گزینه ای مناسب باشد اما خب بسته به هرکس متفاوت عمل می کنه
موفق باشید

با خوشحالی میگم که خیلی خوش آمدید مهندس saminta :),اطمینان دارم دوستان طراحی شهری خیلی زود فعالیتشون رو شروع خواهند کرد.
چند موضوع وجود داره که علاقه دارم با شما مطرح کنم و حتما سوال خیلی از دوستان هم خواهد بود:
1-بهتر نیست منابع 30 درصد اول و کلا هر منبعی که برای آزمون داده میشه به صورت موضوعی هم قرار داده بشه.یعنی به فرض مثال این منابعی که برای مباحث مشخص شده,بنا بر موضوعات " شهر جدید,توسعه شهری - برنامه های عمرانی و توسعه,سابقه برنامه ریزی,آمار و جمعیت - حمل و نقل شهری 
- طرح های شهری,سرانه ها,منطقه بندی - قوانین و ضوابط شهرسازی,مدیریت شهری - و ..." دسته بندی بشه تا موقع خواندن یک پیش زمینه داشته باشیم که در چه زمینه ای قرار هست مطالعه کنیم.2-در خصوص برنامه زمان بندی هم ممنون میشیم توضیح کوتاهی بدید.مرور مطالب تازه خوانده شده یک روز بعد مناسب خواهد بود؟
3-در خصوص خلاصه نویسی و یا استفاده از جعبه لایتنر چه نظری دارید؟مثلا برای سرفصل تحلیل فضاهای شهری خلاصه نویسی کنیم  و برای قوانین شهرسازی در مباحث,از جعبه لایتنر کمک بگیریم.و اگر مطالب یک منبع رو به صورت کامل خلاصه نویسی کنیم میشه در مرورهای بعدی روی این خلاصه نویسی تکیه کنیم؟(تجربه ای که من داشتم خلاصه نویسی مطلب رو به 30 تا 50 درصد میرسونه بدون اینکه مطلبی جا بیفته)
من هم تا جایی که بتونم به پیشبرد کار کمک میکنم,پس هر کاری داشتید در خصوص برنامه های آزمون و ... در خدمتم و نهایت همکاری رو خواهم داشت.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام توی منابع ازمون  گفتید {شهرسازی
معاصر ایران) منظور کدوم کتابه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر)fi.sa نوشته است: سلام توی منابع ازمون  گفتید {شهرسازی
    معاصر ایران) منظور کدوم کتابه؟
    سلام
    شهرسازی معاصر لادن اعتضادی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر)fi.sa نوشته است: سلام توی منابع ازمون  گفتید {شهرسازی
    معاصر ایران) منظور کدوم ک
    تاریخ شهرسازی معاصر .جلد سبز بسیار تیره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,418 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
      جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 59 7,681 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۸:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: saminta_mybb_import61252
      عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,246 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: tahura1580
      جلسه چهارم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 94 9,039 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
      جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,006 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
      جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,389 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
      تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,254 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: adibnia
      جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 58 8,243 ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۳:۱۸ عصر
      معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,582 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
      برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,556 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان