امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موفقیت بزرگ ایران شهرساز و نتایج درخشان گرایش برنامه ریزی شهری و تشکر ویژه
سلام
روزی که استارت آزمون های مرحله دوم را زدیم این روز را پیش بینی نمی کردیم ولی شد.
با 20 داوطلب کار خود را شروع کردیم و امروز نتایج درخشان آن را می بینیم و به خود می بالیم و از زحمات بی دریغ  مهندس سعید رتبه 1 مرحله دوم 92و مهندس Brightness  و مدیران مزحله دوم تشکر و قدردانی می کنیم.

1-مهندس reza2asadi>> رتبه مرحله اول 9>>>قبولی روزانه دانشگاه تهران در گرایش برنامه ریزی شهری(کسب رتبه 1 رقمی)
2-مهندس hamidataee>> رتبه مرحله اول 15>>>قبولی روزانه تربیت مدرس در گرایش برنامه ریزی شهری
3-مهندس neg1nkalhor >> رتبه مرحله اول 324>>>قبولی روزانه هنر اصفهان در گرایش برنامه ریزی شهری
4-مهندس fatyjo0on>> رتبه مرحله اول 153>>>قبولی شبانه یزد در گرایش برنامه ریزی شهری
5-مهندس bahareh>> رتبه مرحله اول 120>>>قبولی روزانه یزد در گرایش برنامه ریزی شهری
6-مهندس rezvan87>> رتبه مرحله اول 296>>>قبولی شبانه یزد در گرایش برنامه ریزی شهری
7-مهندس sas.mmt >> رتبه مرحله اول ؟؟؟ >>>قبولی شبانه یزد در گرایش برنامه ریزی شهری

این کارنامه 7 داوطلب می باشد و هنوز اطلاعی از بقیه نداریم.
مدیران آزمون و سایت کاری نشدنی را با همت و تلاش و پشتکار شدنی کردند و با هزینه بسیار کم (متوسط 5 هزار تومان برای 8 آزمون و کرکسیون) ما را مدیون کردند.
با تشکر
همین الان در آزمون های ایران شهرساز ثبت نام کنید:
از طریق لینک زیر واریز و ثبت نام خود را در کمتر از 1 دقیقه قطعی کنید.
https://zarinp.al/iranshahrsaz
گرایش برنامه ریزی 15000 تومان

گرایش طراحی شهری 15000 تومان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
جا داره که بنده هم از طرف خودم به تمام دست اندرکاران این سایت از جمله آقای دهقان که بسیار برای این مجموعه زحمت میکشند
همچنین از خانم مدیر (Brightness) که بسیار زحمت کشیدن و همچنین سایر دوستان که در این مدت با هم همکاری و تبادل نظر داشتیم
سپاسگزاری کنم

چونکه اگر موفقیتی حاصل شده بدون تلاش دوستان و راهنمایی عزیزان هرگز میسر نمیشد

امیدوارم بتونیم در ادامه راه ایران شهرساز گام های موثر با کمک دوستان برداریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بروز شد.
4-مهندس fatyjo0on>> رتبه مرحله اول 153>>>قبولی شبانه یزد در گرایش برنامه ریزی شهری
5-مهندس bahareh>> رتبه مرحله اول 120>>>قبولی روزانه یزد در گرایش برنامه ریزی شهری
6-مهندس rezvan87>> رتبه مرحله اول 296>>>قبولی شبانه یزد در گرایش برنامه ریزی شهری
7-مهندس sas.mmt > رتبه مرحله اول ؟؟؟ >>>قبولی شبانه یزد در گرایش برنامه ریزی شهری

پاسخ
دم برو بچ دانشگاه یزد گرم
کاشکی منم اونجا بودم و با دوستان بیشتر آشنا میشدم :)

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۰۵ عصر)hamidataee نوشته است: دم برو بچ دانشگاه یزد گرم
ممنون
ماهمه چیزو مدیون دعای خیر شماییم:D
دیگه عزمتونو جزم کنید واسه دکتری ایشالاااااا
ولی از حالا بگید ایتالیا که ما دیگه خیالمون راحت باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
يعني من اگه بدونم اين دعاي خير رو كي در قبال ما كرده من زدم لهش كردم:dodgy::dodgy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۲، ۱۲:۱۸ صبح)rezvan87 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۰۵ عصر)hamidataee نوشته است: دم برو بچ دانشگاه یزد گرم
ممنون
ماهمه چیزو مدیون دعای خیر شماییم:D
دیگه عزمتونو جزم کنید واسه دکتری ایشالاااااا
ولی از حالا بگید ایتالیا که ما دیگه خیالمون راحت باشه

شما اگه بازم دعا خواستید بگید من در حق خودم دعا کنم بعد نصیب شما میشه :D

زیاد با ایتالیا حال نمیکنم ولی خوب اگه شما میگید و شما هم میاید خوبه دکترا هم میریم ایتالیا :)

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۶:۰۰ صبح)bahareh نوشته است: يعني من اگه بدونم اين دعاي خير رو كي در قبال ما كرده من زدم لهش كردم:dodgy::dodgy:

به جون خودم من اگه دعا کرده باشم!!! :dodgy:

پاسخ
مهندس عطایی انقدر یزد رو دوست دارید خب تشریف بیارید قدمتون رو چشم میگیم بچه ها ی صندلی قاچاقی بیارن تو کلاس واسه شما:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۲۰ صبح)sas.mmt نوشته است: مهندس عطایی انقدر یزد رو دوست دارید خب تشریف بیارید قدمتون رو چشم میگیم بچه ها ی صندلی قاچاقی بیارن تو کلاس واسه شما:D

از لطف شما سپاسگزارم

بله حتما اگه فرصتی دست بده خدمت میرسیم و مزاحمتون میشیم :)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان