امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه برای دوستان که ازمهر شروع میکنن
سلامدوباره خدمت دوستان عزیز
درمورده  دوستانیکه ازمهر شروع میکنند،یه چیزی رو قبل ازشروع حرفام بگم،روندی که دوستان ازتابستان شروع کردن در یک خط ب این صورته،کتاب ها و منابع اصلی و کهن رو در تابستان خوندن و ازمهر منابع جدیدتر رو شروع کردن
دوستانیکه از مهر شروع می کنند:
اولامن خودم تجربه این کاررو ندارم،شما اول از همه ببینید که تاچه رتبه ای میخواهید بیارین؟؟زیر20؟40؟100؟200؟براساس این هدف،شرایط خودتون برنامه ریزی کنید
ایندوستان که برای بار اول کنکور میدن و ازمهر شروع میکنن ، منابع اضلی رو که حتما بخونید،شارتاشهر،موریس،سیراندیشه ها1و ...
ولیمیشه براتون تخفیف هایی قایل شد،احتمال ریسک داره ولی خب باتوجه به شرایط موجودتون نتیجه مناسبی میگیرید،همون طوری که تو دو سه سال اخیر باتوجه به روندسوال های مرحله اول که اسون تر و حفظی شده،درصد قابل ملاخظه ای از بچه ها ازمهرو با خلاصه خوندن و کتاب نخوندن نتیجه گرفتن
روشهایی که میشه بوسیله اون ها حجم مطالب رو پایین اورد،یکی استفاده از خلاصه کتب های موجوده،این خلاصه هارو برای منابع درجه 1 هم بعضا می تونین استفاده کنین،مخصوصا کتاب هایی مثله کتاب مشهدی زاده ، علتش هم اینه که این کتاب ها چون سال هاست مورد سوال قرار گرفته تقریبا هرچی داشته سوال شده و تو خلاصه ها اورده شده،اینجوری می تونین با پذیرش مقداری خطا،نتیجه قابل قبولی بدست بیارین
استفادهاز جزوه ها هم روش دوم موجوده،اینم میشه ولی درمورد منابع اصلی هیچ وقت این قماررو نکنید،حتما از کتاب شارتاشهر3-4سوال میاد،شما که نمی خواین به خاطر ی خلاصه ناقص یکی دوسوال(شما بخونید 5 – 10 )درصد رو از دست بدین؟؟؟!!
پسپیشنهاد من برای دوستان مهر شروع کننده،منابع اصلی رو بخونین،کتاب های کهن که سوال میومده رو ازروی خلاصه کتب موجود،مقداری خلاصه جزوه های موسسات(شبیه هم هستن درکلیات فقط در جزییات تفائت دارن،خیلی وسواسین چندتارو باهم تهیه کنید)
حذفکردن ی سری کتب که شاید دوستان دیگه خوندن و شما نمی خواین بخونین
کتابهای بایدی
مصوبات
سیراندیشهها(فقط 1 )
طرحو برنامه های بهزاد فر
دوکتاب
مقدس
برنامهریزی شهرهای جدید
بقیهکتب رو به نظر من،بازم میگم به نظر من،میتونین از خلاصه کتاب های موجود استفاده کنین(از لیست 16 کتاب اصلی منابع )
بقیهمنابع رو سعی کنید زیاد نخونید که گیج بشد،فقط منابعی که خلاصه موجود دارند رو بخونید
ودر نهایت،یادتون نره،اون چیزی که رتبه رو نگه میداره،امار و زبانه،امار رو فراموش نکیند،قول میدم ضرر نکنید
ارزویموفقیت برای همه یه جمله کلیشه ای که دوست ندارم اخر متن بیارم
ارزویاینکه برای دوستان که وقت گذاشتن و خوندن مفید باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون. خودتون الان کجا قبول شدین؟؟ از تابستان شروع کردین؟ روزی چند ساعت؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۰، ۱۰:۰۰ عصر)reza2asadi نوشته است: سلامدوباره خدمت دوستان عزیز
درمورده  دوستانیکه ازمهر شروع میکنند،یه چیزی رو قبل ازشروع حرفام بگم،روندی که دوستان ازتابستان شروع کردن در یک خط ب این صورته،کتاب ها و منابع اصلی و کهن رو در تابستان خوندن و ازمهر منابع جدیدتر رو شروع کردن
دوستانیکه از مهر شروع می کنند:
اولامن خودم تجربه این کاررو ندارم،شما اول از همه ببینید که تاچه رتبه ای میخواهید بیارین؟؟زیر20؟40؟100؟200؟براساس این هدف،شرایط خودتون برنامه ریزی کنید
ایندوستان که برای بار اول کنکور میدن و ازمهر شروع میکنن ، منابع اضلی رو که حتما بخونید،شارتاشهر،موریس،سیراندیشه ها1و ...
ولیمیشه براتون تخفیف هایی قایل شد،احتمال ریسک داره ولی خب باتوجه به شرایط موجودتون نتیجه مناسبی میگیرید،همون طوری که تو دو سه سال اخیر باتوجه به روندسوال های مرحله اول که اسون تر و حفظی شده،درصد قابل ملاخظه ای از بچه ها ازمهرو با خلاصه خوندن و کتاب نخوندن نتیجه گرفتن
روشهایی که میشه بوسیله اون ها حجم مطالب رو پایین اورد،یکی استفاده از خلاصه کتب های موجوده،این خلاصه هارو برای منابع درجه 1 هم بعضا می تونین استفاده کنین،مخصوصا کتاب هایی مثله کتاب مشهدی زاده ، علتش هم اینه که این کتاب ها چون سال هاست مورد سوال قرار گرفته تقریبا هرچی داشته سوال شده و تو خلاصه ها اورده شده،اینجوری می تونین با پذیرش مقداری خطا،نتیجه قابل قبولی بدست بیارین
استفادهاز جزوه ها هم روش دوم موجوده،اینم میشه ولی درمورد منابع اصلی هیچ وقت این قماررو نکنید،حتما از کتاب شارتاشهر3-4سوال میاد،شما که نمی خواین به خاطر ی خلاصه ناقص یکی دوسوال(شما بخونید 5 – 10 )درصد رو از دست بدین؟؟؟!!
پسپیشنهاد من برای دوستان مهر شروع کننده،منابع اصلی رو بخونین،کتاب های کهن که سوال میومده رو ازروی خلاصه کتب موجود،مقداری خلاصه جزوه های موسسات(شبیه هم هستن درکلیات فقط در جزییات تفائت دارن،خیلی وسواسین چندتارو باهم تهیه کنید)
حذفکردن ی سری کتب که شاید دوستان دیگه خوندن و شما نمی خواین بخونین
کتابهای بایدی
مصوبات
سیراندیشهها(فقط 1 )
طرحو برنامه های بهزاد فر
دوکتاب
مقدس
برنامهریزی شهرهای جدید
بقیهکتب رو به نظر من،بازم میگم به نظر من،میتونین از خلاصه کتاب های موجود استفاده کنین(از لیست 16 کتاب اصلی منابع )
بقیهمنابع رو سعی کنید زیاد نخونید که گیج بشد،فقط منابعی که خلاصه موجود دارند رو بخونید
ودر نهایت،یادتون نره،اون چیزی که رتبه رو نگه میداره،امار و زبانه،امار رو فراموش نکیند،قول میدم ضرر نکنید
ارزویموفقیت برای همه یه جمله کلیشه ای که دوست ندارم اخر متن بیارم
ارزویاینکه برای دوستان که وقت گذاشتن و خوندن مفید باشه

مطالب شما همواره مفید جناب مهندس :blush:  منم به شخصه استفاده میکنم از صحبتاتون همیشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
همونطور که مهندس فروغ گفتند شرایط داوطلبین متفاوته و خب حتما اونایی که از تابستون شرو کردن کمترین سودی هم که براشون داشته اینه زودتر تو جو افتادند و یه کم حس بهتری دارند ولی اون دسته که از مهر شرو کردن هم غصه نخورن و دم رو غنیمت بدونن خیلی بچه ها شاید برا کنکور نخوندن ولی در طی سال متفاوت از خیلی دانشجوها تو جو کتابای شهرسازی و پایان نامه و کنفرانساشون بودند پس اصلا ناراحت نباشن چون خیلی اوقات همون چیزا گاهی بیشتر به درد میخوره هر چند از کنکوری خوندن هم نباید غافل شد.تو این چند روز قبل مهر یه برنامه شخصی واسه خودتون بنویسید
آخرین ارسال های من :

تلاش و توکل بر خدا رمز موفقیت است.
پاسخ
مهندس جان !
اگه لطف کنین و یه جلسه تو یه ساعت خاص واسه دوستانی که میخوان از مهر شروع کنن یا عقب افتادن برگزار کنید و یک هفته قبلش هم اطلاع رسانی کنین فکر کنم عالی میشه!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جلسه اول برای کنکور برنامه ریزی93،ساعت 12ظهر 20/خرداد/1392 reza2asadi 90 8,585 ۱۳۹۵-۱۲-۲۳، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: music87025
  جلسه چهارم کنکور برنامه ریزی-10 مهر92 reza2asadi 4 1,766 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۰:۳۹ عصر
آخرین ارسال: reza2asadi
  جلسه دوم برای کنکور برنامه ریزی93، reza2asadi 33 4,999 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: mariii
  پارالل جلسه اول-بیاین بگین بخندین حالشو ببرین reza2asadi 166 13,322 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان