امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مقاله طراحی ایستگاه های اتوبوس

روزانه میلیون ها نفر از اتوبوس استفاده می کنند، بنابراین احداث ایستگاههای اتوبوس شهری با رعایت کامل استانداردها و به تعداد لازم و در فاصله های مشخص اهمیت ویژه ای دارد.

از مهم ترین امکانات ایستگاهها می توان به کنترل نظافت و نگهداری از ساختار ایستگاه اشاره کرد به طوریکه با قراردادن سطل های زباله مجاور ایستگاهها و همچنین ابعاد فضایی مناسب برای قراردادن بارهای مسافران می توان محیطی مناسب فراهم کرد.
جهت برقراری امنیت مسافران در ایستگاههای اتوبوس بخصوص در مناطق خلوت در ایستگاه نصب تلویزیون های مدار بسته مرتبط با پایگاههای پلیس شهری و همچنین نظارت مداوم پلیس پیشنهاد می شود.

ادامه مقاله:

دانلود کنید:

.doc   بایدها و نبایدهای طراحی ایستگاههای اتوبوس-مقاله سایت ایران شهرساز.doc (اندازه: 44.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 888)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط naqshe bana ، Afsaneh Keshavarz Emami ، saeed nasiri majd ، somita ، sharmin ، JAVAD4050 ، archopedia ، negin ، dely_sh ، 0RKIDEH ، e.motallebi
سلام مهندس
خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
ممنون
آخرین ارسال های من :

خداوندا،تقدیرم را زیبا بنویس.کمکم کن آنچه تو زود می خواهی من دیرنخواهم و آنچه تو دیر می خواهی من زود نخواهم.(
    دکترشریعتی)
    پاسخ
    مرسی بسیار خوب بود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مرسي بلاخره بعد كلي گشتن تونستم اينجا ابعاد ايستگاه رو پيدا كنم11331

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        کتاب سبزه میدان هویت گم شده برای دانلود zidane 0 1,206 ۱۳۹۵-۷-۸، ۰۵:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: zidane
        مقاله میدان، فضایی برای بروز تعاملات اجتماعی و راهکارهای طراحی آن تلگرام1 0 1,505 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۵۹ عصر
      آخرین ارسال: تلگرام1
        مقاله محله های تاریخی شهری تلگرام1 0 1,517 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۳۲ عصر
      آخرین ارسال: تلگرام1
        مقاله موزه هنرهای معاصر و موزه فرش MHAKBARI 2 2,427 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۱:۵۶ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        کد کاربری های شهری ati.d 2 2,835 ۱۳۹۴-۸-۱۵، ۱۲:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: محبوبه مکتبی
        مقاله کاربرد مطالعات هواشناسی آلودگی هوا در طراحی شهری atelieahjam 1 1,966 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۷:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: ra9hil
        مقاله طراحی مجسمه های شهری atelieahjam 0 2,428 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۵۱ عصر
        مقاله طراحی و الگوهای رفتاری پیشنهادی برای بهسازی پارک های شهری atelieahjam 0 2,458 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۲۳ عصر
        مقاله طراحی و مهندسی فضای سبز و پارکهای شهری و جنگلی atelieahjam 0 2,619 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۴۹ صبح
        مقاله فضاهای عمومی شهر فراصنعتی و نقش های در حال تغییر آنها - word atelieahjam 0 1,974 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان