امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع اسکیس
دوستان توجه کنند هر گونه پیشنهادی در زمینه اسکیس و نحوه طراحی سایت و بهبود تالار ها و انجمن ها دارند لطفا دراین قسمت بهش اشاره کنن تا اقدامات لازم صورت گیرد.
با تشکر

موضوع اسکیس یک موضوع جدی شده و ببیشتر انرژی تان را لطفا روی این مسئله صرف کنین نه که تو انجمن های دیگه فعالیت نداشته باشین حالا تو قسمت های دیگه هم خوبه بلکه این سایت سایت اسکیس هست خواهش می کنم به این امر توجه کنین تا زمانی که مطالب بیشتری در رابطه با اسکیس ارسال نکنین بهره آنچنانی از سایت نخواهید برد چرا که مطالب عمومی در سایت ایران معمار هم نهاده شده خواهشا تو زمینه اسکیس از هر آموزشی جهت خدمت رسانی به همکاران و هم گروهان دریغ نکنین . 

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ
با سلام خدمت دوستان عزیزم تو ی سایت اسکیس معماری.
امروز که بخش آموزش رو نگاه میکردم،یه کم شلوغی توی ارسال ها و چیدمانش به چشم اومد. مثلاً توی قسمت آموزش،چندین تاپیک مربوط به راندو،و دروس فنی و ... وجود داره. به نظرم بهتره که ابتدا موضوع بندی داشته باشیم تو این تالار: مثلاً آموزش راندو،تمامی ارسال های مربوط به راندو توی این زیر مجموعه قرار بگیره. آموزش max و آموزش دروس فنی یا تخصصی هم به همین صورت.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مهندس قربانی!
    در مورد آموزش و فرستادن نمونه های اسکیس یه مدیریت همه جانبه از شما و هماهنگی با بقیه لازمه کاره!
    امیدوارم موفق و پیروز باشین!!!!:)
    در ضمن شما در جریان سوال اسکیس ارشد آزاد نیستین؟:huh:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۲۳، ۱۰:۴۶ صبح)Brightness نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیزم تو ی سایت اسکیس معماری.
    امروز که بخش آموزش رو نگاه میکردم،یه کم شلوغی توی ارسال ها و چیدمانش به چشم اومد. مثلاً توی قسمت آموزش،چندین تاپیک مربوط به راندو،و دروس فنی و ... وجود داره. به نظرم بهتره که ابتدا موضوع بندی داشته باشیم تو این تالار: مثلاً آموزش راندو،تمامی ارسال های مربوط به راندو توی این زیر مجموعه قرار بگیره. آموزش max و آموزش دروس فنی یا تخصصی هم به همین صورت.
    با سلام
    همگار محترم از اظهار نظر لطفتان به سایت تشکر میکنیم حتما هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.

(۱۳۹۲-۵-۲۳، ۰۶:۳۸ عصر)mahan نوشته است: مهندس قربانی!
    در مورد آموزش و فرستادن نمونه های اسکیس یه مدیریت همه جانبه از شما و هماهنگی با بقیه لازمه کاره!
    امیدوارم موفق و پیروز باشین!!!!:)
    در ضمن شما در جریان سوال اسکیس ارشد آزاد نیستین؟:huh:

داریم تلاش می کنیم یه مقدار وقت لازمه تا تمام فکرمونو مسلط بر ترتیب قرار گرفتن موضوعات چه تو این سایت و چه سایت ایران معمار بکنیم همچنین مهندس گرامی خودتون هم بهتر میدونین که من هرچی به دوستان میگم که تقسیم بندی صحیح داشته باشن تو ارسال موضوعاتشون یه کم با ما راه نمیان و من بعضی مواقع ناچار به پذیرفتن و کنار آمدن با این شرایط می کنم و فعلا برای فعالیت سایت نمی خوام که زیاد سخت بگیرم تا کاربران بیشتری بتونن فعالیت داشته باشن چون برای کسانی که مبتدی اند شاید تو ارسال و اینا مشکل داشته باشن با اینهمه حق باشماست مدیریت من کمی ضعیف شده ولی حتما با همکاری شما دوستان سعی میکنیم که خودمون این بهم ریختگی ها رو منتقل یا جا بجا کنیم باز هم متشکر که فکرتون معطوف سایته از مورد دومتون هم نه متأسفانه به تازگی اطلاع خاصی ندارم ولی به محض اینکه اطلاع حاطل نمودم دوستان رو در جریان قرار میدم.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان