امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر روش سایت
مهنس قربانی و دوستان عزیز !:cool:
من فکر میکنم حتما شما باید یه فکر بکر در زمینه تغییر رویه انجمن تخصصی معماری انجام بدین چون شاید مدتها طول بکشه که یه اطلاعیه یا موضوع یا هر چیز دیگه ای که بشه فکرشو کرد تو سایت دید و اینطوری هم که معلومه کسی دل نمیسوزونه و سایت اصلا نتونسته خودشو بعنوان یه سایت تخصصی معماری جا کنه و نشون بده!
درسته الان خیلی از دوستان (مثل خود من ) منتظر نتایج ارشد هستن ولی قرار دادن تاپیکهای جدید باعث شادابی و سرحال اومدن سایت میشه و اینطوری تو کما نمیره!
امیدوارم روزبروز سایت موفق تر بشه!!!!!:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۹، ۰۷:۱۳ عصر)mahan نوشته است: مهنس قربانی و دوستان عزیز !:cool:
من فکر میکنم حتما شما باید یه فکر بکر در زمینه تغییر رویه انجمن تخصصی معماری انجام بدین چون شاید مدتها طول بکشه که یه اطلاعیه یا موضوع یا هر چیز دیگه ای که بشه فکرشو کرد تو سایت دید و اینطوری هم که معلومه کسی دل نمیسوزونه و سایت اصلا نتونسته خودشو بعنوان یه سایت تخصصی معماری جا کنه و نشون بده!
درسته الان خیلی از دوستان (مثل خود من ) منتظر نتایج ارشد هستن ولی قرار دادن تاپیکهای جدید باعث شادابی و سرحال اومدن سایت میشه و اینطوری تو کما نمیره!
امیدوارم روزبروز سایت موفق تر بشه!!!!!:D

با سلام مهندس گرامی حق باشماست کنکور دکترا و آزمون های نظام مهندسی و غیره از دغدغه های فکری شده هم برای بچه ها ئ هم برای خودمون چون شاید ندونین ثبت نام برای آزمون نظام هم انجام میشه رفته رفته تلاش خودمونو می کنیم که دست به دست هم داده و با ارسال های بیشتر و مفید مون و آموزشهایی که تو سایت میذاریم حتما رونق بیشتری به سایت  بدیم ممنون از اظهار نظر دلسوزانه تان بازم شما مهندس دست مریضا واقعا به سایت لطف دارین ولی اگه میتونین لطفا این سایت رو هم مثل دیگر سایتهامون همراهی کنین تا کم نیاریم واقعا برامن یه کم مشکله که هم تو ایران معمار و هم اینجا بتونم خیلی ارسال داشته باشم اونم با وضعی که خیلی از فایلهام آپ نمیشن نمیدونم هم مشکل کجاست با اینهمه سعی خودمونو می کنیم تا برقرارش کنیم
با تشکر
آخرین ارسال های من :

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان