امتیاز موضوع:
  • 77 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل mp3 تست 1370-1387 و نکات فصل سوم تاریخ شهر وشهرسازی
سلام مجدد

بعد از این که چند فایل mp3 کتابها ونکات کنکور را در سایت قراردام:

با توجه به استقبال شما عزیزان من را وادار نمود تا بقیه کتابها را نیز آماده کنم و به مرور در سایت قرار دهم.

لازم به ذکر است که درج این فایل ها در سایتهای دیگر با ذکر منبع بلامانع می باشد.

از همه شما عزیزان که اینجانب را مورد لطف قرار دادید ممنونم

پوزش((این فایلها بدلیل فشرده شدن کیفیت خود را تا حدودی از دست داده است و در صورت اعلام آمادگی شما عزیزان سی دی آن برای شما ارسال خواهد شد))

همه شما را صمیمانه دوست دارم و دست شما عزیزان را برای ارسال جزوه ها و... می فشارم.

امیدوارم در کنار همدیگر خانواده ای صمیمی و بدور از حسودی تشکیل دهیم.

دوستتان دارم و منتظر باشید.
مدت زمان 29:35دقیقه سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه 106 تست کنکور 1370-1387 و نکات مهم و کلیدی

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   fasl3-t.sh.shahrneshini-test-nokat[1].mp3.zip (اندازه: 4.95 MB / تعداد دفعات دریافت: 830)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط narges 17 ، 8704494 ، sina212 ، ROGAYEH ، draft ، FaTyJo0oN ، nafise ، اندیشه ، @uror@ ، shamim ، isatis92 ، shima777_story ، sharareh_ej ، aghili.n91 ، ahmad lotfi ، ایلیا ، banoo ، HAJIZADEH ، behroozbiqaraz ، mahzad ، arvik ، nur ، aramo ، Brightness ، YouSef_YAS ، CJ-07 ، mina91 ، MouhammadMILAD ، maryam taban
عالی بود:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
میخاستم بدونم کسی که این فایل ها رو ضبط کرده میشه معرفی بشه
اگه نه که میخاستم بدون رشته تحصیلیش (شهرسازیه یا معماری )چی بوده؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۳۱، ۰۶:۵۴ صبح)@ouror@ نوشته است: میخاستم بدونم کسی که این فایل ها رو ضبط کرده میشه معرفی بشه
اگه نه که میخاستم بدون رشته تحصیلیش (شهرسازیه یا معماری )چی بوده؟

سلام

من این فایلها را برای خودم تهیه نمودم و خودم را برای ارشد برنامه ریزی آماده می کردم و چون وقت بسیار کمی داشتم از اونها استفاده میکردم فایلی هم از آمار هم تهیه نموده بودم که خیلی بدرد بخور بود و چون خیلی سریع اونو اماده کرده بودم نزاشتم تو سایت.

من از این ایده در سال 1376 و بصورت نوار کاست استفاده کردم و در اون سال با رتبه خوبی مهندسی عمران تبریز قبول شدم.

درباره من بیشتر بدونید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...900#pid900

پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@
خیلی خوب
عالی
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
خیلی خیلی ازتون ممنونم.بازم ممنونم. خیلی خیلی ممنونممممممممممممممممممم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام من کنکور برا طراحی شهری میخونم تمام نکات کلیدی تاریخ رو تو این فایل اوردن ... واقعا عالیه ... ممنون اقای مدیر113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 135 79,344 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۱۲:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: زهرا مقربی
      فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,290 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: ba_habibian
      تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 5,007 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: sepid487
      دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,933 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      عکس هایی از زیبایی های شهر اهواز U.D.SG 0 1,267 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: U.D.SG
      درخواست رایگان طرح توسعه راهبردی شهر ورشو shahab_fallahpour 4 3,065 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۲:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      فیلم روستای تاریخی میمند-شهر بابک-کرمان alireza 1 1,982 ۱۳۹۳-۹-۵، ۱۲:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: sajjad21
      فایل صوتی oyster 2 2,132 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۳:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آشنایی با کوچکترین شهر دنیا atelieahjam 0 1,247 ۱۳۹۳-۸-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر اصفهان - گوگل ارت atelieahjam 0 1,676 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان