امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟
سلام
بچه ها تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظرم تو مراکز دانشگاه ازاد علوم تحقیقات بهتره... البته من خودم پارسال امتحان دادم و چون هدفم ازاد نبود خیلی با انگیزه سر جلسه نرفتم اما واسه ترم بهمن قبول شدم...میرم این ترم خبرشو بهتون میدم4

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کلاً علوم تحقیقات باید بهتر باشه دیگه! ولی هرجور که حساب میکنم تو آزادا قزوین از همه بهترتره!!!4

آخرین ارسال های من :
پاسخ
الان سوالشون مقایسه بین مرکز و علوم تحقیقات بود اخه17

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۱۰ عصر)arvik نوشته است: کلاً علوم تحقیقات باید بهتر باشه دیگه! ولی هرجور که حساب میکنم تو آزادا قزوین از همه بهترتره!!!4
فقط آزاد قزوین :دی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
Rainbow 
(۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۱:۵۱ عصر)g1990 نوشته است: الان سوالشون مقایسه بین مرکز و علوم تحقیقات بود اخه17

منم گفتم که علوم تحقیقات بهتره! ولی این هیچی از ارزشهای آزاد قزوین کم نمیکنه!!!Ws34 یعنی تعصب در حد تیم ملی!!!4

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 936 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,276 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,255 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کمک کنید !!!!!!!!!ادامه یا انصراف سعیده66 3 2,539 ۱۳۹۱-۷-۲۷، ۰۲:۰۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  معماران و شهرسازان کلیک کنید!!=>مشکل از کجاست؟ وزارت علوم؟ راه و شهرسازی؟ alireza 14 11,269 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: sundra
  نظرسنجی:عملکرد شهرداری تهران و شهردار تهران در سال های اخیر Sadeghpour 6 5,389 ۱۳۹۱-۵-۴، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Sadeghpour
  یک هفته تا کنکور مرحله دوم=>بهبود رتبه یا تثبیت همان رتبه یا بدترین حالت=>شرح دهید! alireza 12 7,743 ۱۳۹۱-۴-۱۹، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: baradaran
  انتخاب رشته...کدوم دانشگاه بهتره...؟ abcdefghijklm 14 8,647 ۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  هویت شهر تهران؟؟؟؟ kiana7822 0 1,732 ۱۳۹۱-۱-۱، ۰۸:۲۶ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  خواندنِ تهران saeiideh 0 1,396 ۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: saeiideh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان