امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید
میگن علاج واقعه را قبل از وقوع کرد من میخوام با کمترین دردسر (اشتغال) قبول بشم
به نظرتون کتاب یا جزوه یا تست کار کنم کدوممم17

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز
روز آزمون ارشد آزاد رو نمیدونم!!!
ولی اگه هنوز وقت دارید، به نظر من:
خلاصه مطالب رو بخونید خیلی بهتره (خلاصه های پردازش، مدرسان و...) و اگه وقت دیگه ای دارید برا خلاصه ها بذارید

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,022 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,472 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,440 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,147 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
  10 تا منبع را فقط برای قبولی برنامه ریزی شهری در دانشگاه آزاد بهم بگید زمردیان 0 819 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک زمردیان 3 1,261 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  برای دانشگاه آزاد کتاب بخونم یا جزوه یا نکات یا سوالهای کنکوری گذشته زمردیان 1 953 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۷:۱۲ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان