امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در روزهای 23 تا 25 بهمن ماه برگزار می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به اطلاعیه روز شنبه 19 بهمن از نحوه صدور کارت جدید مطلع شوند.

به گزارش دانشگاه نیوز دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 به دلیل شرایط بد جوی گفت: داوطلبان باید برای آزمون کارشناسی ارشد سال 93 دوباره کارت ورود به جلسه دریافت کنند و برای داوطلبان کارت جدید صادر خواهد شد.

وی اضافه کرد: اطلاعیه صدور کارت و تغییرات احتمالی برای آزمون کارشناسی ارشد سال 93 ساعت 14 روز شنبه 19 بهمن ماه منتشر می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش از چگونگی دریافت کارت جدید مطلع شوند.

آزمون کارشناسی ارشد سال 92 قرار بود در روزهای 16، 17 و 18 بهمن برگزار شود که به دلیل شرایط جوی و بدی آب و هوا در بیشتر استان های کشور، یک هفته به تعویق افتاد و در روزهای 23، 24 و 25 بهمن ماه برگزار می شود.

در این دوره از آزمون 950 هزار و 943 داوطلب در 136 کد رشته شرکت کردند.

منبع : خبرگزاری مهر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، godonly. ، khansa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,423 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,592 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,837 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  می شه کمک کنید s1s2s3 5 2,608 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۴:۲۸ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,055 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mahan
  این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,366 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,375 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: farza
  بچه ها می شه یک کمک بکنید s1s2s3 4 1,293 ۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: delshad
  سورپرایز دارم اگه به عن.ان مدیر ارشد انتخاب بشم اگر بشم s1s2s3 10 3,750 ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: elham90
  من رای می دهم ... FaTyJo0oN 1 1,494 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۹:۳۷ صبح
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان