امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز فوری به یک استاد اسکیس با حق الزحمه عالی
سلام
پیام یکی از اعضا:
من برای کنکور دکتری دارم آماده میشم نیاز فوری دارم یکی از اساتید یا دانشجویان که اسکیس شان خوب است در این چند روز یکی دو جلسه بهم آموزش بده حق الزحمه هم توافقی
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,311 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 971 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,260 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,372 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,919 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,672 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,642 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  هر شهرساز یک وبلاگ urbanblog.ir alireza 37 9,586 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  به بزرگترین گروه شهرسازی LINE خوش آمدید شروع عضو گیری اعضای ایران شهرساز alireza 18 6,373 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۰:۴۴ صبح
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,776 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان