امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین پرسش ها و مشاوره ها و آمار مرکز مشاوره ایران شهرسازwww.porsesh.iranshahrsaz.com
آخرین پرسش ها و مشاوره ها و آمار مرکز مشاوره ایران شهرسازwww.porsesh.iranshahrsaz.com
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام خسته نباشین، آقا خواهشن یکی کمکم کنه، من امسال 93 ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کردم،معدلم رو موقع ثبت نام مال ترم شش رو زدم و ترم 7 رو موقع ثبت نام داشتم میخوندم، و الان که کنکور رو دادیم گفتن باید معدلت رو اصلاح کنی و ترم هفت رو هم بزنی، الانم 27 بهمنه من خبر نداشتم،الان من چیکار کنم چون معدلمم نسبت به ترم شش 80 صدم اومده پایین، خواهشن منو راهنمایی کنین،مرسی.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
از لینک زیر پیگیری کنید
http://www.porsesh.iranshahrsaz.com/inde...8%AF%D9%85
البته بهتر بود خودتون ثبت نام و ارسال میکردید که بعد از جواب ایمیلی دریافت میکردید

پاسخ
 سپاس شده توسط ruhullaershadi
(۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۳۱ صبح)ruhullaershadi نوشته است: سلام خسته نباشین، آقا خواهشن یکی کمکم کنه، من امسال 93 ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کردم،معدلم رو موقع ثبت نام مال ترم شش رو زدم و ترم 7 رو موقع ثبت نام داشتم میخوندم، و الان که کنکور رو دادیم گفتن باید معدلت رو اصلاح کنی و ترم هفت رو هم بزنی، الانم 27 بهمنه من خبر نداشتم،الان من چیکار کنم چون معدلمم نسبت به ترم شش 80 صدم اومده پایین، خواهشن منو راهنمایی کنین،مرسی.
سلام به شما جواب داده شده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط ruhullaershadi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,800 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان