امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض به سازمان سنجش( به این آدرس برین)
سلام بچه ها. به این لینک برین و جوابایی که مطمئن هستین توو پاسخ نامه اشتباهه گزینه درست رو ثبت کنین

http://request.sanjesh.org/noetrequest/R...ation.aspx
اول ثبت نام کنین اسم و مشخصاتتونو وارد کنین بعد

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جهش به سمت قبولی با رتبه تک رقمی در این تاپیک-مشاور و مدرس برتر کنکور طراحی شهری alireza 2 1,244 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۴:۴۵ عصر
آخرین ارسال: ne_da
  مشاوره طراحی کارشناسی عمران به ارشد طراحی شهری؟ mohammad_akbarzadeh 2 871 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۲:۲۷ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  خبر ویژه جابجایی از دزفول با دانشگاههای یزد و شیراز و اصفهان با ارائه هزینه به فرد جابجا کننده moalyi 4 865 ۱۳۹۴-۶-۱۱، ۰۴:۲۴ عصر
آخرین ارسال: کرمانشاه
  لعنت به این اسکیس منم با رتبه 107 هیج جا قبول نشدم alireza 1 1,062 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: TARA.71
  اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری فرانک. جواهری 2 1,787 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: a.veysinezhad
  کنکور ارشد به ارديبهشت سال95 بعد موکول شد از بهمن به اردیبهشت وضعیت مرحله دوم درابهام alireza 2 1,523 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: پریسیما
  اعتراض به سازمان سنجش در کنکور طراحی شهری 94-9 مرداد 94 alireza 5 2,965 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۱۰:۰۳ عصر
آخرین ارسال: fatemehfathi
  نیاز به مشاوره miss firooz 3 582 ۱۳۹۴-۴-۳، ۱۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: hero
  قراره با کنکور عملی رتبه تغییر کنه من412شدم الان چه کنم؟... این محدودیت چه معنی داره؟ alireza 0 514 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۸:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  با رتبه 250 به نظرتون با چند درصد اسکیس تهران قبول میشم؟ alireza 0 1,113 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۷:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان