امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل عدم صفر درصد زدن آمار در کنکور 93 چیست؟
سلام
با توجه به کارنامه هایی که بدستمان رسیده تا این لحظه حتی یک نفر هم آمار را زیر 6 نزده است که در نوع خودش نسبت به سالهای قبل بی نظیر است.
به نظر شما چرا؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مضحک بودن سوالات!!! 6 ماه وقت میذاریم و انواع مسئله هارو حل می کنیم اونوقت از روش تحقیق سوال میدن!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Saeedm ، khansa
به نظر هر چی بیشتر به جلو می ریم دارند سوالات آمار و مدلسازی رو بیشتر به نفع شهرسازها تخصصی می کنند و داره از تعداد سوالات غیر مرتبط با رشته شهرسازی کم می شه....مثلاً امسال 2 سوال از ماتریس های کاربری داده بودند که تخصص بچه های برنامه ریزی شهری هست...حتی سختی سوالات آمار هم داره کمتر می شه...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، hero
    مضحک بودن سوالات!!! 6 ماه وقت میذاریم و انواع مسئله هارو حل می کنیم اونوقت از روش تحقیق سوال میدن!
    دقیقا منم موافقم مثلا کسی که 6ماه وقت گذاشته با کسی که فقط 1ماه آمار خونده درصداشون زیاد تفاوت نداره

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط 327 ، Saeedm ، khansa ، roz.khalegh
      (۱۳۹۲-۱۲-۹، ۱۲:۳۸ صبح)327 نوشته است: مضحک بودن سوالات!!! 6 ماه وقت میذاریم و انواع مسئله هارو حل می کنیم اونوقت از روش تحقیق سوال میدن!
      موافقم دلم پره .... دلم میخواد......45
      آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
      پاسخ
      به نظر من بهتره

حداقل برای بچه های شهرسازی بهتره

چون محاسبات رو اکثر شهرسازا مشکل دارن و مهندسی هایی مثل عمران و ... راحت میزنن

اما وقتی تخصصی بشه حتما اونها کمتر میتونن تست بزنن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۲، ۰۸:۳۸ صبح)hamid_shahrsaz نوشته است: به نظر من بهتره

خیلی ممنون ازین نگاهتون به ماجرا!!!
      جواب کوبنده ای بود به من که شهرساز نیستم.اما میخواستم یکبارهم که شده برای چیزی که میخوام تلاش کرده باشم به هرحال شایدم حق با شما باشه...

پاسخ
       سپاس شده توسط hamid_shahrsaz
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۲، ۰۸:۴۲ صبح)khansa نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۲، ۰۸:۳۸ صبح)hamid_shahrsaz نوشته است: به نظر من بهتره

خیلی ممنون ازین نگاهتون به ماجرا!!!
      جواب کوبنده ای بود به من که شهرساز نیستم.اما میخواستم یکبارهم که شده برای چیزی که میخوام تلاش کرده باشم به هرحال شایدم حق با شما باشه...
      مهندس جان قصد ناراحتی شما رو ندارم

اما این یه واقعیت هست که کسی که توی 4 سال شهرسازی رو خونده و با ریاضی و آمار زیاد کاری نداشته مسلما نمیتونه آمارش رو بالا بزنه اما خوب از رشته های دیگه خیلی راحت آمار رو 70 80 میزددن

برای همین رویکرد سنجش عوض شد

پاسخ
       سپاس شده توسط pedram_urbanist
      قبول دارم که هیچ کس حتی فکرش هم نمیکرد که سوالات آمار اینطوری باشه واقعا بعضی از سوالات سهل و ممتنع بود!!!!!!!!!
      ضمنا من خیلی هارو میشناسم که آمار رو سفید گذاشتن

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,080 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,855 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,672 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 968 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,509 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,411 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,756 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 745 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,118 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
          اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان