امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میدونید که کلید اصلی کی میاد رو سایت سنجش؟ و اینکه میگن سال پیش کد دفترچه سوالو میخو
پیام یکی از اعضا:
سلام
میدونید که کلید اصلی کی میاد رو سایت سنجش؟ و اینکه میگن سال پیش کد دفترچه سوالو میخواسته...مگه پاسخنامه ها فرق داشته؟امسالم فرق داشته ؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بله پاسخ نامه ها طبق کد دفترچه سوالاتی که سازمان سنجش دز سایت قرار داده ، جهت دانلود گذاشته شده است. که کد دفترچه امسال A ,B ,C .D ,F هستش که سنجش فقط کلید سوالات دفترچه D رو گذاشته.
فک نکنم کلید نهایی رو بزارن!! فقط اینکه پاسخ نامه های دواطلبان رو طبق آخرین کلید تصحیح می کنن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام، کلید نهایی دیگه در کار نیست....
فقط بعد اعلام نتایج امسال پاسخنامه تشریحی با رفرنس معتبر رو هم میذارن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها پاسخهای غلط که درست میشه آره؟ منو بگو منتظر کلید اصلی بودم ای بابا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      سنجش یک کلید داده دیگه و طبق همونم تصحیح میشه. باید منتظر اعلام نتایج بود
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۰۱:۰۲ عصر)ایلیا نوشته است: سلام

نه اینطور نیست دوست عزیز، اگه منابع معتبر برای غلط بودن سوالات ارائه بشه سازمان سنجش اصلاح میکنه اما کلید اصلاحی رو منتشر نمیکنه و آخر سر بعد اعلام نتایج پاسخنامه تشریحی رو روی سایت میذاره!!!!!!

پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۰۱:۰۶ عصر)pouya_831 نوشته است:

نه اینطور نیست دوست عزیز، اگه منابع معتبر برای غلط بودن سوالات ارائه بشه سازمان سنجش اصلاح میکنه اما کلید اصلاحی رو منتشر نمیکنه و آخر سر بعد اعلام نتایج پاسخنامه تشریحی رو روی سایت میذاره!!!!!!
      تا به حال همچین اتفاقی هم در گذشته افتاده؟

پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۰۱:۱۳ عصر)ایلیا نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۰۱:۰۶ عصر)pouya_831 نوشته است:

تا به حال همچین اتفاقی هم در گذشته افتاده؟
      تغییر کلید آره اما پاسخنامه تشریحی امسال برای اولین بار انجام میشه

پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,367 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 837 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,063 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
        شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,409 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
        اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 974 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان