امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با دوستداران واقعی ایران شهرساز در این تاپیک آشنا شوید
(۱۳۹۳-۱-۲۶، ۱۱:۰۷ صبح)haydariyan نوشته است: من عاشق ایران شهرسازم
از روزی که خواستم واسه ارشد شرکت کنم و در زمینه شهرسازی بیشتر بدونم شانس به من رو کرد و با یه سرچ ساده گوگل با ایران شهرساز آشنا شدم.از اون زمان یه سه سالی میگذره تو این مدت با آدمای خیلی خوبی آشنا شدم،مخصوصا مهندس دهقان که هرچی ما کوتاهی کردیم ایشون گذشت کردن.هروقت کمک خواستم دلم قرص بود که کسایی هستن که کمکم کنن.دوستای ایران شهرسازی همیشه سنگ تموم گذاشتن.تو تمام این سه سال انقد به این سایت وابسته شدم که غیر از وقتایی که واقعا وقت نداشتم یا دسترسی به اینترنت نداشتم حداقل روزی یه بارو سرزدم .
یه وقتایی زیاد آفتابی میشم یه وقتایی کلا محو میشم.این اواخر دیگه واقعا فعالیتم کم شده واسه همینم از همه ی دوستان عذر میخوام.امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید مارو
نقطه قوت سایتو تو همدلی دوستان و خالصانه به اشتراک گذاشتن اطلاعاتشون و مدیریت مدبرانه و البته صبورانه مهندس دهقان و سایر مدیرای عزیز میدونم.
حتی اگه یه عضو عادی از این انجمن باشم باز تاجایی که بتونم به فعالیتم ادامه میدم.برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و برای انجمن تداوم و پایداری و برتر بودن رو.
تشکر از شما
صداقت شما برای سایت اثبات شده است و امیدواریم تا انتها همراه سایت باشید و سایت را همراهی کنیدمثل همیشه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
به نظر من ایران شهرساز یک سایت تقریبا تخصصی میتونه باشه چون جمعی از شهرسازانو با هم آشنا میکنه که میتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و این به نظر من عالیه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، leila

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان تجربه خارجی در مورد کاربری مختلط imanataei 0 754 ۱۳۹۵-۵-۱، ۰۷:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: imanataei
      همکاری در تکمیل پرسشنامه hellena 4 1,455 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۰۷:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: hellena
      درخواست رایگان همکاری در پرسشنامه کیفیت زندگی شهرهای استان مازنئران mahsa.aezzi 0 649 ۱۳۹۴-۱۰-۲۲، ۰۹:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: mahsa.aezzi
      درخواست رایگان درخواست اطلاعات و مقاله در مورد برند شهری، تصویر ذهنی شهروندان، city image hamid_shahrsaz 12 7,883 ۱۳۹۴-۱۰-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: mehdi4596
      کمک در مورد آماده سازی زمین miim.nun 0 564 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۶:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: miim.nun
      درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,134 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      مشاوره درخواست راهنمایی در مورد طراحی نمای یک ساختمان ahmad reza zare 1 1,583 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۶:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست کمک برای تعیین لوپ در نواحی شهری EAA 1 1,532 ۱۳۹۴-۱-۱۸، ۰۶:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: elham90
      تغییر اولویت در ثبت نام دانشگاه ازاد ممکنه؟؟؟؟؟؟ raoof 0 1,570 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۸:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: raoof
      گردآوری فعالیت های پیشین هر روز یک سوال در این تایپیک romisa 48 9,403 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۰۸:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: romisa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان