امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه ششم کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری
جلسه ششم کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری

سلام و خسته نباشید به اعضای کنکوری طراحی شهری

کاملا درک میکنم که فشارتمرینات زیاده اما باید مطالب پیش بروند.
و از شما انتظار دارم که حداکثر ساعاتی که میتوانید را به اسکیس مرحله دوم اختصاص دهید.

جلسه ششم باید با کروکی شروع میشد که بدلیل اینکه هنوز مبحث کوچه و بن بست کار نشده نمیتوانیم مباحث بعدی را شروع کنیم.بهرحال باید با شما پیش برویم

در این جلسه میخواهم نظرتان را در مورد موارد زیر بنویسید:

1- کم کاری بچه ها
2- اعضایی که عقب تر از برنامه هستند
3-برگزاری آزمون ها پس از طرح هر مسئله و کروکی های شما و کرکسیون آنها
4- طرح سوال به صورت 1 سوال در هفته و کرکسیون آن
5- ایجاد یک تاپیک با محدودیت دسترسی برای اعضا
و هر موردی که بنظرتان جای بحث دارد

تمرین:
ترسیم کوچه و بن بست در اقلیم گرم و خشک و بیان تفاوت های کوچه و بن بست به زبان تصویر در یک شیت

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=1029

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج اولیه کنکور طراحی شهری 93 iransketch.ir/shahrsazi 19 8,773 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,413 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 2,380 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,595 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۲۱ عصر
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,586 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۲:۱۷ عصر
  خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی iransketch.ir/shahrsazi 7 3,097 ۱۳۹۳-۴-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: تیلور
  آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,553 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
  اتمام کنکور طراحی شهری 93 و برنامه ریزی 93 iransketch.ir/shahrsazi 2 2,144 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: roza*
  اقلیم 3/گرم و مرطوب ویژه طراحی شهری iransketch.ir/shahrsazi 2 2,509 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۲۹ صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,573 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان