امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک درمورد تجارب جهانی مرمت شهری
سلام دوستان
این هفته درمورد تجارب جهانی مرمت شهری در ترکیه (استانبول) ارائه دارم. میشه خواهش کنم کمکم کنید...
متشکرم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام دوست گرامی

به لینک زیر سری بزنید و ببینید اطلاعاتش برای شما مفید هست یا نه ، البته به زبان اصلیه و من هم نمی تونم متوجه بشم در چه موردی بحث شده .

http://www.rickrubens.com/UA-Istanbul.htm
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
متشکرم...

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۲-۱۶، ۰۶:۱۲ عصر)baran_666 نوشته است: متشکرم...

با عرض سلام

خواهش میکنم ، در گوگل یه فایل پاورپوینتی هم پیدا کرده بودم که اون هم به زبان اصلی بود و بازهم نمیدونم در چه موردی از استانبول بحث می کرد.

در گوگل از این نوع روشی که عرض میکنم استفاده کنید ببینید چی نشون میده:

هنگام جستجو همراه با عبارتی که در کادر تایپ کردید ، فرمت نوع فایلی که به دنبال آن هستید را هم تایپ کنید.

مثلا این عبارت را تایپ کنید ( استانبول ترکیه PPT ) و بعد کلید اینتر را بفشارید ، هر موضوعی که به رنگ آبی نشون داده میشه و سمت راستش این علامت اومده باشه یعنی یک فایل پاورپوینت هست و بصورت مستقیم بدون نیاز به رفتن در سایت مربوطه قابل دریافت هست
[PPT]

به این سایت هم اگر سری بزنید البته باید عضوش باشید تا بتونید دانلود کنید ، درباره استانبول فایل پاورپوینتی زیاد داره که همه اش به زبان اصلی هستش و کلمه ISTANBUL را به لاتین جستجو کردم و لینک جستجو رو در اینجا گذاشتم

http://www.authorstream.com/tag/ISTANBUL/1
این لینک فقط مربوط به صفحه اول جستجو هستش و روی هم رفته فایل هایی که جستجو شدند و نشون داد در 13 صفحه فایل داره ، حتما صفحات بعدی رو هم نگاه کنید و فایل هاشو بررسی کنید.

قابلیتی که این سایت داره میشه قبل از دانلود فایل محتویات داخل اسلایدها رو صفحه به صفحه نگاه کرد ، ضمنا در این سایت با اینکه خیلی از فایل ها قابل دانلود هستند ، گاهی اوقات هم پیش میاد که بعضی از فایل ها رو به هیچ عنوان در اختیار کاربر نمیگذاره که دانلودش کنند و فکر می کنم باید عضویت ویژه سایت شد تا بشه اون فایل ها رو هم دانلود کرد.

موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza
سلام
سري به سايت نشريه اينترنتي نوسازي بزنيد
اونجا چند تا مقاله داره

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله ترجمه ......... کمک godonly. 3 2,133 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: sajjad.fallah
  درخواست رایگان درخواست اطلاعات و مقاله در مورد برند شهری، تصویر ذهنی شهروندان، city image hamid_shahrsaz 12 7,879 ۱۳۹۴-۱۰-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mehdi4596
  کمک در مورد آماده سازی زمین miim.nun 0 563 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: miim.nun
Sad ردخواست کمک برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد Mahshid Delnavaz 0 1,037 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
  درخواست ایمیل اساتید شهرسازی nedashahrsaz 0 948 ۱۳۹۴-۹-۱۲، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: nedashahrsaz
  دوستان برنامه ریزی شهری واحد علوم تحقیقات khansa 0 1,147 ۱۳۹۴-۷-۱، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: khansa
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,132 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  درخواست چارت کارشناسی شهرسازی 93reza 1 1,351 ۱۳۹۴-۴-۱۱، ۰۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: U.D.SG
  مشاوره درخواست راهنمایی در مورد طراحی نمای یک ساختمان ahmad reza zare 1 1,583 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۶:۲۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست کمک درمورد میشل فوکو baran_666 9 2,263 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: Mitra_omidvar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان