امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر
پیام فوری یکی از اعضا:
سلام.ببخشید من هرجا رو گشتم پیدا نمیکنم که کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون
تستی برگه های اسکیس رو پخش میکنن؟ یا با فاصله؟چقدر فاصله ؟و سوال مهمتر اینکه اسکیس معماری آزاد چند ساعته؟
اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,258 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,065 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,108 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,027 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,107 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,006 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,150 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: M.Noori
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,519 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,509 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,474 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان