امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این کارت ورود به جلسه میاد یا نه بالاخره؟ سنجش این داوطلبا رو دیونه کرده دیگه...
پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس دهقان بزرگوار .میخواستم بدونم امکانش نیست از یه طریقی چه میدونم یه منبع خبری چیزی اطلاع پیدا کنید که این کارت ورود به جلسه میاد یا نه بالاخره؟ سنجش این داوطلبا رو دیونه کرده دیگه... معماریای بنده خدا که پس فردا صبح امتحان دارن. من حتی دلمو خوش کردم نکنه امتحان به ختطر نتهمتهنگی با امتحانات دانشگاه ها عقب افتاده باشه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
طق آخرین خبرها کارت معماری فردا میاد و احتمال این وجود دارد که کارت برنامه ریزی و طراحی هم با معماری در سایت سنجش قرار گیرد.
در صورتی که فردا کارت برنامه ریزی و طراحی نیاد باید پنج شنبه منتظر باشید!

پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور
(۱۳۹۳-۳-۲۶، ۰۹:۵۹ عصر)AliReza نوشته است: طق آخرین خبرها کارت معماری فردا میاد و احتمال این وجود دارد که کارت برنامه ریزی و طراحی هم با معماری در سایت سنجش قرار گیرد.
در صورتی که فردا کارت برنامه ریزی و طراحی نیاد باید پنج شنبه منتظر باشید!

خیلی ممنون لطف کردید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کارت اومد.موفق باشیددددددد
آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 975 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 839 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 979 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 952 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,623 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,475 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,042 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟ alireza 27 6,926 ۱۳۹۴-۶-۱۹، ۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: minamn
  جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز alireza 3 1,719 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: زندی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان