امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این که میگن سوالا لو رفته قبل امتحان و مجبور شدن یه روزه سوالا رو عوض کنن.. صحت داره؟
پیام یکی از اعضا:
سلام جناب آقای مهندس دهقان بزرگوار... شبتون بخیر... ببخشید این که میگن سوالا لو رفته قبل امتحان و مجبور شدن یه روزه سوالا رو عوض کنن.. صحت داره؟؟؟ منبع ی کسی... تایید کرده این موضوعو؟؟؟؟؟؟؟؟/
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,628 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,040 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,147 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
آخرین ارسال: farnoosh22
  7 عدد خوش شانسی است؟با این اتفاق عجیب و تاریخی بیشتر آشنا شوید! alireza 0 975 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۳:۵۵ عصر
  جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی alireza 3 2,457 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,308 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: فرانک. جواهری
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,360 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  دوره فشرده 4 روزه تحلیلی تشریحی پردیس کیمیا فکر مدرس استاد اسماعیلی alireza 1 1,450 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۵:۳۷ عصر
  کیمیافکر برگزار می کند:دوره فشروه 2 روزه ویژه آزمون دانشگاه آزاد 94-استاد اسماعیلی alireza 1 1,478 ۱۳۹۴-۳-۲، ۱۱:۲۴ عصر
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 923 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان