امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران
اطلاعيه پذيرش دانشجو در مقاطع تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد و دكتري) پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران براي نيمسال اول سال تحصيلي94-1393

به اطلاع كليه علاقمندان تحصيل در مقاطع تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد و دكتري) مي‌رساند، پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران براساس مصوبات وزارت علوم تحقيقات و فناوري در مقاطع دكتري وكارشناسي ارشد در رشته هاي مصوب(پيوست)براي نيمسال اول سال تحصيلي 94-1393 دانشجو مي پذيرد. با توجه به اينكه آزمون اختصاصي سراسري پرديس ها در سال جاري از سوي سازمان سنجش برگزار خواهد شد علاقه مندان مي توانند جهت كسب اطلاع بيشتر از نحوه برگزاري آزمون و ثبت نام از تاريخ 93/04/08 لغايت 93/04/15 به پرتال سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند.
رشته هاي مورد پذيرش در مقطع كارشناسي ارشد :
http://kish.ut.ac.ir/IPPWebV1C010/Persia...le818.aspx
رشته هاي تحصيلي مقطع دكتري :
http://kish.ut.ac.ir/IPPWebV1C010/Persia...nID=100923
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، lofra

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,105 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,025 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,107 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,794 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان
  جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 15 4,577 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,085 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: neorin
  مشکل مالی برای دانشگاه آزاد ندارم ولی میترسم قبدل نشم چیکار کنم زمردیان 0 1,005 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  10 تا منبع را فقط برای قبولی برنامه ریزی شهری در دانشگاه آزاد بهم بگید زمردیان 0 820 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک زمردیان 3 1,263 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان