امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی
با سلام خدمت دوستان.
بنده دوره گر هستم و به منظور انجام طرح پژوهشی با عنوان برنامه گردشگری منطقه 22 شهرداری تهران به دانشجویان یا فارغ التحصیلان دوره ارشد یا دکتری رشته های معماری، معماری منظر، گردشگری، طراحی شهری،، فضای سبز، ترافیک، GIS، طراحی محیط و برنامه ریزی شهری نیاز داریم در ضمن همکاران طرح حق الزحمه دریافت خواهند کرد. لطفت علاقه مندان هرچه سریعتر رزومه خود رو به ایمیل بنده بفرستند. dorehgar@gmail.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط zohreh67
حتما باید ساکن تهران باشیم؟من مشهد هستم لیسانس مهندسی شهرسازی دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم دقيقا مثل فرنوش جان ساكن مشهد و كارشناسي شهرسازي

آخرین ارسال های من :
پاسخ
الویت با تهرانی ها هست البته الویت اصلی مدرک ارشد هست.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star اطلاعیه نیاز به طراح فضای سبز neda220 0 984 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: neda220
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,206 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: neda220
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,598 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,143 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,078 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده s1s2s3 11 4,641 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانلود جلد یک کتاب تاریخ موریس به زبان فارسی s1s2s3 3 1,775 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۵ عصر
  دانلود کتاب طرح هندسی خیابان های شهری s1s2s3 12 4,116 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۴ عصر
  به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد s1s2s3 6 2,532 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۴ عصر
  اولین کتاب مهم دکتری از طرح ها و برنامه های بهزادی فر s1s2s3 5 2,839 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان