امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران
این خلاصه رو من از  کتابهای شار تا شهر,تاریخ شهرنشینی ایران + جزوه تاریخ خانه شهرسازان چاپ 1391 انجام دادم.فایل word رو میگذارم که هرکی خواست بتونه مطابق اطلاعاتش ویرایش کنه.اشتباهی که من انجام دادم این بود که کتاب شار تا شهر و تاریخ ایران پاکزاد رو باهم خلاصه کردم که البته درست نبود چون مباحثشون خیلی باهم مرتبط نیستن مثل مثلا تاریخ شکل شهر و تاریخ اروپای پاکزاد.به هر حال این جزوه میتونه بعد از خواندن کتابها بهتون در جمع بندی کمک کنه

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   تاریخ شهر و شهرسازی ایران.docx (اندازه: 4.59 MB / تعداد دفعات دریافت: 700)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، alireza ، amindatcom ، a.rahmani? ، neda1993 ، Brightness ، oyster ، ssaminn ، sepide s
سلام پس شار تا شهر رو همراه با کدوم کتاب خلاصه کنیم بهتره ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۷، ۱۲:۲۰ عصر)'barana' نوشته است: سلام پس شار تا شهر رو همراه با کدوم کتاب خلاصه کنیم بهتره ؟

شار تا شهر یکی از چند کتاب مهم کنکور شهرسازیست.بهتر است فقط خود کتاب خوانده شود با حاشیه نویسی و و البته فقط مهمترین مطالبش را خلاصه نویسی کنید.این خلاصه برای اینکه مطالب را در ذهنتان دسته بندی کنید مفید خواهد بود نه اینکه کل کتاب را مجددا رونویسی کنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کتاب تاریخ شهر و شهرسازی موسسه ی پارسه برای کنکور کارشناسی ارشد meysam rezaei 1 1,801 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: meysam rezaei
  اطلاعات پایه در شهرسازی و برنامه ریزی شهری unit 1 0 1,433 ۱۳۹۴-۱-۶، ۰۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  درخواست رایگان تست های کتاب هویت شهر پردیس کیمیا raoof 4 2,827 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: raoof
  کتاب شهر های جدید ( وزارت مسکن و شهرسازی ) nina-n 0 1,264 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: nina-n
  رایگان دانلود جزوه خانه شهرسازان(انواع راهها و شبکه های ارتباطی) Urbiran 1 2,944 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۰:۱۲ عصر
آخرین ارسال: نجران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان