امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست فوری پرسشنامه بررسی میزان پایداری پارک
 سلام دوستان دارم رو یه مقاله با موضوع  بررسی میزان پایداری پارک از لخاظ طراحی منظر و برنامه ریزی موقعیت قرار گیری پارک و کیفیت تجهیزات و امکانات پارک کار میکنم خیلی ممنون میشم کمکم کنین یا بزارین تو سایت یا واسم میل کنین
avindar1367@gmail.com

خلاصه هر پرسشنامه ای که مربوطم باشه بدرد میخوره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان کسی نداره خیلی ضروریه

پاسخ
کسی نبود کمک کنه

پاسخ
خب مهندس برای تهیه ی پرسشنامه اگر راهنمایی یا کمکی نیاز دارید، بپرسید، شاید اینطور دوستان بیشتر بتونن کمکتون کنند. چون موضوع خاصی هست،شاید سخت باشه پیدا کردن پرسشنامه ی آماده .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
مثلا در مورد بخش امنیتی پارک شاخص های مربوط به امنیت پارک
در مورد امکانات و تجهیزات پارک
در مورد بحث های اجتماعیش
در مورد ارامش محیط پارک و منظر و ایناش

خیلی ممنون میشم بتونین کمک کنین

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله بررسی نقش باد در آرایش ساختار فضایی-کالبدی شهرهای مناطق گرم و خشک- گرم و مرطوب 9123533029 0 56,125 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۰:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  پروژه نظرخواهی از پیمانکاران و شهرداران مناطق در مورد عملکرد طرح جمع آوری مکانیزه زبا atelieahjam 0 2,930 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۱۲:۳۵ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود مقاله بررسی نقش آموزش و اطلاع رسانی در كاهش مصرف ظروف يكبار مصرف پليمری atelieahjam 0 3,068 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۱۲:۲۳ صبح
  دانلود مقاله ضرورت کاهش و جايگزينی استفاده از کيسه های پلاستيکی در هنگام خريد atelieahjam 0 2,834 ۱۳۹۳-۵-۲۱، ۱۱:۳۸ عصر
  فضای سبز و پارک ها محمد یگانه 0 3,391 ۱۳۹۳-۵-۴، ۱۲:۱۲ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  توسعه پايدار فضاهاي سبز شهري در شهر تهران محمد یگانه 0 3,076 ۱۳۹۳-۵-۴، ۱۲:۰۳ عصر
  امیر سویزی-مقاله ارزیابی کیفیت محیط شهری و نقش آن در ارتقاء میزان رضایت شهروندان امير سويزي 0 3,969 ۱۳۹۳-۴-۲۴، ۰۷:۰۹ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  مقاله عوامل فرهنگی و اجتماعی در تقابل و تعامل با محیط زیست محمد یگانه 0 3,223 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۱۲:۳۹ عصر
  مقاله استفاده از تکنیکهای معماری فضای سبز برای کنترل و کاهش آلودگی صوتی در فضا های شه محمد یگانه 0 3,325 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۱۲:۲۸ عصر
Wink توسعه همگونی پارک وفضای سبز zahra2130 0 2,449 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۱۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: zahra2130

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان