امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل mp3 کتاب مبانی طراحی شهری (ترجمه رضازاده و عباس زادگان)(داغ)
دانلود فایل mp3 کتاب مبانی طراحی شهری (ترجمه رضازاده و عباس زادگان)(داغ)
سلام

از استقبال شما در قبال فایل های mp3 کتابهای مرجع تشکر میکنم

از امروز هر روز براتون یک کتاب را بصورت mp3 در سایت قرار میدهم.

میتوانم به جرات بگم که همه تلاشم را برای موفقیت شما بکار خواهم گرفت.

این فایل امشب بر روی سایت قرار خواهد گرفت.(طبق قولم قرار گرفت)

دانلود کنید:

.zip   mabani tarahi shahri-rezazadeh-abaszadegan-iranshahrsaz.com.mp3.zip (اندازه: 5.18 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,711)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 222232 ، deldar ، sina212 ، rahimi_s ، sadaf_2260 ، sheida ، city111 ، elham90 ، draft ، Brightness ، omido ، eliart ، shahryar ، mehman ، shamim ، @uror@ ، banoo ، sharareh_ej ، mahzad ، asma ، sajjad 21 ، ahmad lotfi ، diamond ، saeed nasiri majd ، negin ، behroozbiqaraz ، arvik ، dely_sh ، sajjad21 ، atoosa.marzban ، Shahrsazan Modern ، MHAKBARI ، urban_my ، bahareh. ، nasim184 ، nur ، shaghayegh_66 ، haftrokh ، atria ، Sahab ، BlueBoyZone ، roshan241 ، hossein.elma ، mina91 ، MouhammadMILAD ، atelieahjam ، shahabsaa
خسته نباشيد دست گلتون درد نکنه ....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، omido ، atelieahjam
    (۱۳۹۰-۲-۱۰، ۰۳:۴۹ عصر)مريم ميرزايي نوشته است: خسته نباشيد دست گلتون درد نکنه ....

سلام

من که کاری نمی کنم امیدوارم تونسته باشم کمک کوچکی به جامعه شهرسازان ومعماران کنم و سری جدید بدون نقص باشد و صدای بد من شما را آزار نداده باشد.

کوچک همه شما سروران علیرضا

پاسخ
     سپاس شده توسط deldar ، shima777_story ، atelieahjam ، shahabsaa
    واقعا نمی دونم با چه زبونی از شما تشکر کنم، انشالله که همیشه موفق و پیروز باشید و همیشه گره از کار خلق بگشایی که این به نظر من بهترین عبادت در پیشگاه خداوند رحمان می باشد امیدوارم که خداوند همیشه یار و یاورتان در تمام مراحل زندگیتان باشد...:heart:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط zara65 ، atelieahjam
    (۱۳۹۰-۲-۱۴، ۰۷:۱۲ عصر)222232 نوشته است: واقعا نمی دونم با چه زبونی از شما تشکر کنم، انشالله که همیشه موفق و پیروز باشید و همیشه گره از کار خلق بگشایی که این به نظر من بهترین عبادت در پیشگاه خداوند رحمان می باشد امیدوارم که خداوند همیشه یار و یاورتان در تمام مراحل زندگیتان باشد...:heart:

سلام ممنون از ابراز لطف شما

منم نمی دونم چی بگم وقتی میبینم یک هموطنم را خوشحال میکنم خیلی خوشحال میشم.

دوست عزیز بزودی شما را سورپرایز خواهم کرد .فقط چند تا از کاربرا گفتند که فایلها باز نمی شه اگه اینطوره بهم اطلاع دهید تا دوباره اونا رو آپلود کنم.

از شما خیلی ممنونم

پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam ، shahabsaa
    هر ثانيه كه كنتور mp3 player ميندازه كلي از شما سپاسگذار ميشم و شما رو دعا ميكنم

سر به احترام فرود ميارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam
    (۱۳۹۰-۳-۱۴، ۰۱:۴۵ عصر)k22 نوشته است: هر ثانيه كه كنتور mp3 player ميندازه كلي از شما سپاسگذار ميشم و شما رو دعا ميكنم

سر به احترام فرود ميارم

سلام

امیدوارم که بدردتون بخوره چون خلاصه ای از کتاب هاست.

فقط میتونم بنویسم وظیفه است و کار بسیار کوچکی در مقابل لطف شما سروران

موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط deldar ، atelieahjam ، shahabsaa
    انصافا کارتون برای تبدیل کتابهای کم یاب به ام پی 3 عالیه... ای کاش ادامه داشته باشه... نمی دونم چطور می تونم به این کارتون کمک کنم... به هر حال سپاسگزارم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط talkhand ، atelieahjam
      با سپاس از همت والايتان.پيروز باشيد

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط atelieahjam
        انشااله همیشه سالم و شاد باشید ......... ممنون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 135 79,208 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۱۲:۱۹ صبح
          آخرین ارسال: زهرا مقربی
            فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,251 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: ba_habibian
            تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 4,956 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: sepid487
            دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,913 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            فایل صوتی oyster 2 2,128 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۳:۰۴ عصر
            طراحی های خیره کننده با استفاده از اشعه خورشید atelieahjam 0 1,204 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۲۷ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            فایل mp3 تمدن ها(2)-(تمدن بین النهرین-مصر) alireza 14 8,874 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۹:۰۶ عصر
          آخرین ارسال: romisa
            فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1 alireza 34 22,842 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۸:۴۷ عصر
          آخرین ارسال: mojtaba071m
            طراحی مبتکرانه تبلیغات محیطی!!! atelieahjam 0 1,276 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۰۹:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) alireza 21 14,264 ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۱۲:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان