امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاقیت فردی چقدر در مرحله2 شهرسازی تاثیر داره؟؟؟منظورم اینه که بتونیم چیزهایی در تراف
سوال یک داوطلب:
سلام خلاقیت فردی چقدر در مرحله2 شهرسازی تاثیر داره؟؟؟منظورم اینه که بتونیم چیزهایی در ترافیک یا ساخت و ساز را در آزمون بکار ببریم که بتونه ما رو از بقیه متمایز کنه....من واسه شهر جدید ایده هایی دارم که عبور و مرور و طرحهایی دارم که اگه تو شهرها اجرا بشه میتونه آلودگی هوا رو هم کمک کنه...اینا رو میشه تو اسکیس آورد تا رتبم بهتر بشه؟؟متشکرم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
کاش رشته شون رو هم گفته بودند من سعی کردم کلی جواب بدم
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
قطعا تاثیر مثبتی داره

اما در کنار خلاقیت اصول شهرسازی هم درنظر بگیرید که مصحح متوجه بشه شما با مطالعه به این ایده رسیدید

موضوع بعدی این در درجه اول هدف سوال رو در نظر بگیرید ببینید طراح سوال موضوع و دغدغه چی رو داشته و بعد ایده خودتون پیاده کنید

ایده شما باید خیلی سریع به مصحح منتقل بشه چون زمانی که برای تصحیح برگه ها در نظر گرفته میشه معمولا کم

توی این بازه زمانی به موضوعات مختلف شهری فکر کنید و راهکارها و طرح های مختلف ببینید این طور اگر نیاز به دادن آلترناتیو هم بود شما زمان کمتری نیاز دارید سر جلسه

پاسخ
 سپاس شده توسط sahar19

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,661 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,454 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,535 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,010 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,946 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
Exclamation هشدار در مورد پردیس 2 شهید بهشتی godonly. 1 2,281 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۳۶ صبح
  طراحی شهری پردیس علم و صنعت قبول شدم آیا ارزش رفتن داره؟ alireza 2 1,545 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۰:۱۴ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی alireza 20 5,200 ۱۳۹۴-۵-۷، ۱۰:۰۷ عصر
آخرین ارسال: meysam rezaei
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,544 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان