امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه ضرورت تامین تجهیزات نرم افزاری برای ورود به سایت ایران شهرساز
ضرورت تامین تجهیزات نرم افزاری برای ورود به سایت ایران شهرساز

با عرض سلام و احترام حضور دوستان گرامی

به عرض میرسانم بخاطر دریافت هرچه سریعتر و بهتر و راحتر فایل ها در این سایت و یا هر سایت دیگری در محیط اینترنتی، سیستم های شخصی خود را مجهز به حداقل نیازهای ممکن اینترنتی کنیم ، تا مشکلی در دانلود و دریافت فایل ها نداشته باشیم.

استفاده از برنامه مدیریت دانلود Internet Download Manager : با این برنامه امکان ادامه در دانلود وجود داشته و در هر مرحله ای از دانلود که ارتباط قطع شود می توان دوباره ادامه داد تا کاملا کار دانلود به پایان برسد و در صورت شکست در دانلود نیازی نیست که مجددا و از نو کار دانلود را آغاز کرد.

استفاده از برنامه WinRAR : با این برنامه کلیه فایل هایی که تحت فشردگی قرار گرفته اند را می شود از حالت فشرده خارج کرد و سپس فایل اصلی را در برنامه مربوطه اجرا کرد.

داشتن آنتی ویروس و سایر نرم افزارهای کاربردی مانند Adobe Reader برای گشودن فایل های pdf ، و نرم افزارهای مربوط به Microsoft Office برای اجرای فایل های پاورپوینت و وورد و اکسل و برنامه AutoCAD برای اجرای فایل نقشه های اتوکدی ، و همچنین نصب سایر نرم افزارهایی که تخصصی اند برای اجرای فایل های تخصصی دانلود شده از اینترنت از دیگر ضروریاتی است که باید روی سیستم شخصی خود داشته باشیم.

استفاده از سرعت اینترنت مناسب نیز هنگام اتصال به اینترنت بسیار اهمیت دارد ، هرمقدار که مجهز به سرعت بالاتری باشیم به همان مقدار هم سرعت دریافت فایل افزایش یافته و زودتر به سیستم شخصی انتقال داده می شود. همچنین در ساعاتی که ترافیک شبکه بالاست و کاربران زیادی در حال استفاده از اینترنت هستند مشکلاتی در دریافت فایل ها رخ می دهد ، بنابراین برای فایل هایی که مخصوصا دارای حجم های زیادی هستند بهتر است در ساعاتی از روز آنها را دریافت کنیم که ترافیک شبکه پایین باشد.

با تشکر و موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، unit 1 ، haydariyan ، alireza
با عرض سلام مجدد

دوست محترمی بعد از خرید یک فایل از فروشگاه ، پیام خصوصی ارسال کردند که :
نقل قول نوشته است:سلام . خسته نباشید .فایل ....... را خریداری کردم ولی در وسط دانلود قطع میشه .لطفا یا برام میل کنید و یا بفرمایید چطور این مشکل برطرف میشود .سپاس

در پاسخ به دوستمان :
سلام دوست گرامی

همین الان لینک ها رو بررسی کردم و سالم هستند و هیچ مشکلی ندارند ، لطفا از برنامه مدیریت دانلود Internet Download Manager استفاده کنید ، با این برنامه امکان ادامه در دانلود وجود داره و در هر مرحله ای که ارتباط شما قطع بشه می تونید دوباره ادامه شو دانلود کنید تا کاملا کار دانلود به پایان برسه و نیازی نیست که در صورت شکست در دانلود مجددا از نو کار دانلود رو شروع کنید.

و چون که این فایل در آپلودسنتر مخصوص سایت ایران شهرساز آپلود شده ، بنابراین سرعت دریافت از این سرور بسیار بالاتر از حتی ایمیل کردن فایل در محیط یاهو هستش ، وقتی از اینجا نتونید دانلود کنید در یاهو بیشتر با مشکل مواجه می شوید و همچنین این تایپک برای حساب کاربری شما همیشه باز هستش و می تونید در ساعاتی از روز که سرعت اینترنت زیادتر هستش کار دانلود رو انجام بدهید. معمولا ترافیک اینترنت در ساعات شبانه زیاده و سرعت دریافت فایل در ساعات شبانه خیلی پایین میاد و این مشکلیه که همه کاربرها دارند و مخصوصا اگر سرعت اینترنتی که ازش استفاده می کنیم کم باشه دیگه این نوع مشکلات افزایش هم پیدا می کنه.

بعد از اینکه هر 5 تا پارت رو دانلود کردید همه شونو در یک پوشه بگذارید و با برنامه WinRAR اجراش کنید و فایل word که داخل این پارت ها هستند رو فقط با اجرای پارت اول از داخلشون بکشید بیرون و با برنامه Microsoft Office Word فایل رو باز کنید.

موفق باشید

پیام بعدی از طرف دوستمان :
نقل قول نوشته است:سلام مجدد.دوست عزیز از این روش هم موفق نشدم .امکانش هست برام میل کنید واقعا ممنونتون میشم .البته به این میل(................................)  سپاسگزارم.

پاسخ به پیام دوم :
دارم براتون آپلود می کنم ، این دفعه تعداد پارت ها رو 10 تا گرفتم که حجم هر پارت کوچیکتر بشه ، در دو سری ارسال میشن که سری اول ارسال شد.

پیام سوم از طرف دوستمان:
نقل قول نوشته است:دوست بسیار عزیز بی نهایت سپاسگزارم . واقعا بزرگوارید .آرزوی موفقیت و سلامت براتون دارم .بازهم ممنونتونم.

و اما امروز پیام چهارمی که دریافت کردم:
نقل قول نوشته است:سلام .خسته نباشید
دوست گرامی در سه روز گذشته به هیچ روشی نتونستم این فایل را دانلود کنم یا اگه دانلود کردم و با هم در یک پوشه قرار دادم باز نشده و حتی کمک حرفه ای هم گرفتم که موفق نشدن .لطفا PDF فایل را در اختیار من بذارید د یا بفرمایید چطور میتونم به این اطلاعات دسترسی داشته باشم چون واقعا بهش احتیاج دارم.سپاس فراوان .از لطف شما ممنون و متشکرم.

دوست ما در پیام چهارم فرمودند (در سه روز گذشته به هیچ روشی نتونستم این فایل را دانلود کنم ) و اما در ادامه می فرمایند ( یا اگه دانلود کردم و با هم در یک پوشه قرار دادم باز نشده و حتی کمک حرفه ای هم گرفتم که موفق نشدن ) .

اگر ایشان همانطور که فرمودند به هیچ روشی موفق به دانلود فایل نشدند ، چطور توانستند فایل ها را در یک پوشه قرار دهند و با کمک گرفتن از افراد حرفه ای هم موفق به باز شدن فایل نشدند ؟ !!!

با توجه به اینکه فرض کنیم (که البته اینطورهم نیست) لینک هایی که در سایت هستند آسیب دیده اند و دوست ما از این محل بکلی با شکست مواجه شدند ، اما این فایلی که 43 مگابایتی بود رو با پارت بندی مجدد در 10 پارت که هر پارت را به حجم 5 مگابایت تقسیم کردم و طی دو سری ارسال براشون ایمیل کردم که راحتر بتونند دانلودشون کنند و براشون هم در ایمیل ارسالی نوشتم سری اول فایل ............. و سری دوم فایل ........... و همه چیز به روشنی برایشان توضیح داده شده ، دیگه واقعا من باید چیکار کنم !!!

اگر فایل را به pdf هم تبدیل کنم و ایشان با این نوع مشکلات مواجه هستند ، باز هم همین روند جریانات ادامه داره ، به نظر شما چطور می شود به دوستمان کمک کنیم ، اگر راه حلی دارید لطفا راهنمایی کنید ، چون من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، haydariyan
این مشکل متاسفانه بارها گزارش می شود و فایلی که بیش از 50 بار خریداری شده است و لینک ها کاملا سالم هستند و تست هم شده باز اعلام میکنند خراب است.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه نحوه عضویت و ارسال فایل در وب سایت فروشگاهی اربان شاپ atelieahjam 11 3,829 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه جدید....نحوه ارسال فایل در بخش فروشگاهی وب سایت ایران شهرساز alireza 8 3,310 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۵:۴۲ عصر
  اطلاعیه شروع به کار آزمایشی فروشگاه فایلهای شهرسازی و معماری ایران شهرساز alireza 13 4,080 ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۱۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش از طریق ایران شهرساز-بسته های ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 94-جدید alireza 13 4,952 ۱۳۹۳-۸-۲۶، ۰۹:۵۹ عصر
  نحوه قیمت گذاری در بخش فروشگاه ایران شهرساز-ویژه نوع فایل alireza 2 1,596 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
  فروش ویژه تخفیف ویژه 50 درصدی به مناسبت روز جهانی شهرسازی atelieahjam 3 1,492 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۰:۲۴ عصر
  مهندس romisa برنده هفته سوم:تخفیف 50 درصدی پکیج ها برای فعالترین کاربر هفته romisa 17 4,783 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۰۸:۰۹ صبح
آخرین ارسال: romisa
  لینک های دانلود کتاب های مفید شهرسازی مناسب برای کنکور E.Y.I 4 2,137 ۱۳۹۳-۲-۴، ۱۰:۲۹ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  توجه توجه: تخفیف 50 درصدی کتابهای فروشگاه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) فقط3 روز E.Y.I 6 2,929 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان